67:104
(9:22, 32:50, 51:82)
Také druhý zápas v Lize mistrů Opava vysoko prohrála. Francouzskému Dijonu podlehla 67:104. Hosté si vytvořili dvojciferný náskok už na začátku a i přes určité záchvěvy českého šampióna na konci první i druhé čtvrtiny už pak utkání jednoznačně kontrolovali. Domácí dopláceli na velké množství ztrát, kterých zaznamenali hned 25 a s tím se na této úrovni nedá hrát vyrovnaný zápas.

Z individuálních výkonů na straně Opavy můžeme pochválit pivota Adama Pecháčka, který za 24 minut stihl 14 bodů a 7 doskoků. 14 body včetně čtyř trefených tříbodových střel se pak mohl pochlubit Jan Švandrlík. Dijon se ale mohl spolehnout na mnohem širší skupinu hráčů. Nejlepšími střelci byli se 17 body Aleksandar Lazić a Giovan Oniangue.