2:1
7:5
3:6
6:1
Kdo čekal ve třetím setu vyrovnanou bitvu, tak ten se nedočkal. Tomáš Berdych totiž svého soupeře k ničemu nepustil, dvakrát mu vzal servis a s přehledem vyhrál 6:1.

Do tabulky skupiny A si tak připíše výhru a v posledním zápase s Novakem Djokovičem bude bojovat o postup do semifinále. Djokovič si v odpoledním zápase poradil s přemožitelem Berdycha Andym Murraym a tak se situace ve skupině A před posledními zápasy hodně zamotala.

Z mé strany je to pro dnešek již vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
Turnaj mistrů – čtyřhra (Krytý tvrdý povrch)
1:2
3:6
7:5
5:10
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký a úspěšný den. Na počtenou.
1:2
6:73
6:4
10:12
Máme za sebou opravdu velké drama, které pro sebe získala dvojice Marray s Nielsenem a poslední nasazený pár tohoto turnaje má rázem po dvou kolech již druhé vítězství a s největší pravděpodobností zajištěný postup do semifinále.

Z mé strany je to prozatím vše a opět se přihlásím u utkání Tomáše Berdycha s Jo-Wilfriedem Tsongou.
Challenger Bratislava (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:62
7:5
Lukáš Rosol poráží svého soupeře za 77 minut 2:0 na sety a postupuje do čtvrtfinále turnaje. Jeho dalším protivníkem bude jeden z trojice Ernests Gulbis, Sergij Stachovsky nebo Ivan Sergejev, u kterého je to nejpravděpodobnější.