WTA Sydney (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
1:6
Tomu se říká fofr, Madison Keysová porazila za 52 minut Lucku Šafářovou a naprosto s přehledem si tak zajistila postup do druhého kola turnaje WTA v Sydney. V tom by se mohla utkat s šestou nasazenou, domácí hvězdou Samanthou Stosurovou, která však musí nejdříve zvládnout svůj zápas prvního kola.

Z mé strany je to pro zatím vše a znovu se přihlásím u dalšího zápasu s českým zastoupením na tomto turnají a tím bude souboj Karolíny Plíškové se Sarou Erraniovou.
2:1
1:6
6:3
6:3
Ajumi Moritaová využíva mečbal a vyhráva zápas 2:1 na sety po rovných 2 hodinách hry.
0:2
1:6
3:6
Druhý set byl do stavu 3:3 hodně vyrovnaný a Karolína Plíšková dokázala se svou soupeřkou držet krok, pak však přišly tři gemy, ve kterých neuhrála česká hráčka ani jeden fiftýn a tak prohrála druhý set 3:6 a celkově 0:2 na sety.

Erraniová byla v dnešním zápase lepší hráčkou a zcela zaslouženě si zahraje ve druhém kole, pro Karolínu tak pouť turnajem v Sydney končí.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, loučím se s Vámi a snad se v dalších dnech bude českým tenistům a tenistkám dařit lépe než tomu bylo dnes.