Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
WTA Nan-čchang (Tvrdý povrch)
0:0
3:0
skreč 1
Tak tohle je skutečně kruté! Kristýna Plíšková měla tento zápas skvěle rozehraný, jenže strčila prsty do větráku a jejímu účinkování v Nan-čchangu právě odzvonilo! Česká tenistka zápas skrečuje.
0:1
2:6
2:3
skreč 1
Je konec! Tereza Martincová nakonec kvůli zranění ruky vzdává tento zápas. Je to škoda, protože se česká hráčka dostávala do zápasu, kde začala být i lepší hráčkou. Možná hrál v rozhodnutí roli i ztracený první set.
ATP Gstaad (Antuka)
1:2
6:1
4:6
3:6
Norbert Gombos mal výborne rozbehnutý zápas druhého kola na turnaji ATP vo švajčiarskom Gstaade. V prvom sete jasne dominoval, ťažil z množstva chýb ľahkovážne hrajúceho súpera a triumfoval hladko 6:1.V druhom dejstve sa hra vyrovnala, Fabio Fognini bol presnejší, ale stále mal jeho výkon ďaleko od ideálnu. Slovák však doplatil na viacero nepresností a prehral 4:6. Rozhodujúci set síce začal Gombos brejkom, ale potom sa dlho trápil a nabral manko troch gemov. V závere bojoval o každú loptičku, snažil sa o vyrovnanie, ale napokon prehral 3:6. Norbert mal na dosah vyrovnanie svojho maxima z podujatia na úrovni ATP, no musí sa uspokojiť len s druhým kolom. Fognini postupuje ďalej napriek tomu, že takmer dva sety vyzeral jeho výkon aj prístup, ako keby si prišiel len pre finančnú odmenu za účasť.
ATP Atlanta (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
1:6
Lukáš Lacko pokračuje vo výborných výkonoch na turnaji ATP v Atlante. Slovenský tenista v prvom kole zdolal za hodinu Taliana Fabbiana a dnes vyradil za necelých šesťdesiat minút aj Američana Younga, keď ani raz nestratil svoje podanie a súperovi neponúkol žiaden brejkbal. Lacko prehral v dvoch zápasoch len sedem hier a vo štvrťfinále narazí na lepšieho z dvojice Isner – Pospisil.
WTA Bastad (Antuka)
0:0
0:0
skreč
Kiki Bertensová se těsně před začátkem utkání odhlásila z turnaje! Barbora Krejčíková tak postupuje do čtvrtfinále bez boje! V boji o semifinále se utká s Caroline Garciaovou!
Challenger Praha (Antuka)
2:1
7:5
2:6
6:4
Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného dňa.
0:2
2:6
2:6
Dominik Kellovský podlehl ve dvou jednoznačných setech Portugalci Dominguesovi a s pražským challengerem se loučí v osmifinále.

Jednadvacetiletý Čech nevstoupil do zápasu vůbec zle, čtyři gemy držel se soupeřem krok, s přehledem si držel podání. Poté ale přišel velký tlak Portugalce a první sady záhy skončila. Ve druhém setu již tahal Kellovský za kratší konec. Domingues dělal o poznání méně chyb než domácí hráč, neprohrál za celý zápas ani jedno své podání, dokonce nečelil ani jednomu brejkbolu. To Kellovský ztratil znovu dva gemy při vlastním podání a do hry se již nedokázal vrátit.

Portugalský tenista si zahraje čtvrtfinále s Jurijem Rodionovem.