Turnaj mistryň (Tvrdý povrch)
16:00
2:0
Petra Kvitová tak poráží svou neoblíbenou soupeřku Věru Zvonarevovou po setech 6:2 a 6:4. Řeznice z Fulneku dokázala překonat počáteční nervozitu, která se projevovala především při jejím podání, a první set pak získala hladkým způsobem. Podobně vstoupila i do toho druhého, kdy soupeřku ničila skvělými returny a tvrdými údery, a ujala se vedení 4:1. Zvonarevová se poté zlepšila, a také díky tomu, že Kvitová začala dělat nevynucené chyby a odešlo jí první podání, srovnala na 4:4. Petra pak ale opět ukázala svou povahu bojovnice a utkání zaslouženě dovedla do vítězného konce.

Já se s Vámi pro dnešek loučím, ale už za malou chvíli můžete na webu onlajny.cz sledovat duel mezi Caroline Wozniackou a Viktorií Azarenkovou. Na shledanou!
18:05
2:1
Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport a využijte nejširší nabídku LIVE sázek na tenisový Turnaj mistryň na www.tipsport.cz.
19:30
0:2
Máme za sebou zajímavý zápas, na jehož konci se z vítězství radovala Samantha Stosurová, která zdolala Marii Šarapovovou po setech 6:1 a 7:5. Stosurová jednoznačně ovládla první set, kde své soupeřce nedovolila takřka nic. Ve druhém se misky vah ale převrátily na stranu Rusky, když Maria vedla už 3:0. Jenže svůj luxusní náskok nedokázala využít, a tak udeřila opět Stosurová, která za stavu 5:5 sebrala Marii podání a záhy utkání doservírovala. To je ode mě pro dnešek vše, z Istanbulu se s vámi loučí Michal Šandor. Dobrou noc.