0:2
4:6
1:6
Česká tenistka potvrdila velice dobrou formu z poslední doby a ukázala že třísetové osmifinále se světovou jedničkou Marií Šarapovovou na French Open nebylo náhodné! Nyní po hodině hry smetla z kurtu třináctou hráčku světa Dominiku Cibulkovou a na její další vystoupení se určitě můžeme těšit. Utkání bylo vyrovnané pouze v úvodním setu a do stavu 3:3, poté už převzala iniciativu česká hráčka. Ve druhém setu měla Cibulková co dělat, aby odvrátila mečboly a tři kanáry. Tímto se s Vámi loučím a zvu vás na sledování zápasu Jan Hájek vs. Victor Crivoi.
1:2
6:76
6:4
3:6
Třetí set rozhodlo ztracené podání Petry Cetkovské za stavu 3:4. Petra v průběhu setu několikrát dostala šanci na prolomení podání, vedla často 0:30, ale k ničemu jí to nebylo a tak bohužel odchází poražena.
Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších přenosů.
0:2
3:6
3:6
Andrea Hlaváčková nepodala proti býválé světové jedničce špatný výkon a nemusí odcházet se sklopenou hlavou. V kritických momentech obou setů však měla Kim Clijstersová navrch a celé utkání měla bezpečně ve svých rukou. Andrea Hlaváčková tak ani ve Wimbledonu nepřekročí svůj stín druhých kol na grandslamech.
Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších společných onlajn přenosů.
2:0
7:64
7:63
Český tenista zvítězil nad rumunským protivníkem i v pátém vzájemném měření sil, tentokráte se ale hodně nadřel. Po vyrovnaném prvním setu, který rozhodl až tie-break, vedl v tom druhém 4:0 a 5:2. Nicméně soupeř otočil na 6:5 ve svůj prospěch a i druhý set nakonec skončil ve zkrácené hře. V té už Hájek dominoval, a proto po zásluze postupuje na turnaji v Marburgu do dalšího kola. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
0:2
2:6
3:6
Hanescu vyhrál nad českým hráčem za hodinu a půl 6:2, 6:3 a postupuje turnajem dále. To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek dne a příjemně prožité léto.