WTA Dauhá (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
3:6
Lucie Šafářová dnes potvrdila roli favoritky a v celém utkání byla lepší hráčkou. Ve druhé sadě sice ztratila na úvod svůj servis, ale poté zabojovala a rychle se ujala vedení 4:1. Toto se jí podařilo držet až do konce utkání.

S informací, že Lucie Šafářová porazila Eleni Daniilidouová 2:0 na sety se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
0:2
2:6
3:6
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
1:0
7:68
3:0
skreč 2
Vervana Lepčenková utkání za stavu 7:6 a 3:0 skrečovala a do dalšího kola tak postupuje Klára Zakopalová.

O osudu utkání rozhodl první set, který byl neuvěřitelně vyrovnaný a rozhodla ho až zkrácená hra. Ve druhé sadě už dominovala česká hráčka a ta tak zaslouženě postupuje do druhého kola.

Z mé strany je to pro dnešek již vše a budu se těšit u dalších tenisových přenosů.
0:2
4:6
1:6
V druhom kole čaká na Danielu jedna z dvojice Kirilenko -Bychkovová.
Challenger Quimper (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:66
Slovenskočeský souboj mezi Karolem Beckem a Janem Mertlem tak je u konce. Český tenista měl ve druhém setu možnost předčasně sadu ukončit, své setboly ale promrhal a utkání tak dospělo až do tie-breaku. Tam sice Mertl odvrátil pět setbolů soupeře, pak ale udělal hloupou chybu do sítě a Beck si pátým esem již vítězství vzít nenechal. Slováci navíc mají v ohni ještě jedno želízko a to Andreje Martina, který by se za necelé dvě hodiny měl utkat se švýcarským daviscupovým reprezentantem Henrim Laaksonenem. Já vám prozatím děkuji za pozornost a přeji vám, abyste v tomto počasí všude dojeli bez nehod.