To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou.
Prajem pekný deň a pre tých, ktorí ešte neobedovali dobrú chuť k obedu a teším sa opäť na stretnutie pri onlajn prenosoch.
2:1
3:6
7:65
6:2
Jaroslav Pospíšil končí na challengeru v Banja Luce ve druhém kole. Dnes sehrál neuvěřitelně smolný zápas s Argentincem Schwartzmanem. V prvním setu měl český hráč raketový vstup do utkání a vedl už 5:0. Po vítězství 6:3 následovala dlouhá přetahovaná plná ztracených podání ve druhém setu. Pospíšil dvakrát nedokázal dopodávat do vítězného konce a naopak ve zkrácené hře poté podlehl nejtěsnějším možným rozdílem 7:5. Třetí set už byl poté v režii Schwartzmana, který sebral soupeři všechny servisy a sám si jej prohrál jen jednou. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.