7:65
6:75
1:6
5:7
To je z tohoto zápasu vše. Česko vede nad Japonskem 1:0 a já se těším u druhého zápasu, ve kterém vyzve Rosol Daniela. Uvidíme, zda česká jednička přidá druhý bod.
2:6
Rozhodně si nenechte ujít ani druhý zápas, ve kterém se za pár desítek minut utkají Peter Gojowczyk a favorizovaný Francouz Jo-Wilfried Tsonga. Z mé strany je to pro tento zápas vše, přeji Vám hezký zbytek pátečního odpoledne.

6:1
Prozatím je to vše, děkuji za pozornost a třeba u utkání druhého kola, na počtenou !
3:1
6:4
3:6
6:3
6:4
To je už pre túto chvíľu odo mňa všetko. Približne o 20 minút sa začne druhá dvojhra, kde nastúpi Lukáš Lacko proti Heiderovi – Maierovi.
2:3
7:5
6:73
6:3
6:78
6:8
Toto byl velmi vyrovnaný zápas. Gojowczykovi seděla role outsidera a i s lehkými zdravotními problémy dokázal porazit silného protivníka
3:2
7:63
4:6
4:6
6:2
6:3
Lukáš Lacko zvládol veľmi ťažký zápas, obrovskú päť setovú drámu. Andreas Haider-Maurer po troch setoch viedol 2:1, náš tenista sa však dokázal vzchopiť a duel otočil vo svoj prospech. Od nás je to na dnes všetko, už zajtra vám prinesieme štvorhru. Ďakujem vám za pozornosť a lúčim sa s vami s radostným konštatovaním : Po úvodnom hracom dni vedieme nad Rakúskom 2:0.

4:6
To je pro tuto chvíli vše, díky všem tenisovým vytrvalcům za pozornost a u tenisů zase někdy na počtenou.
1:2
3:6
6:1
1:6
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Challenger Saint Brieuc (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Skončil zápas, který vyhrál David Guez. Ten dokázal v prvním setu prolomit jednou svého soupeře, který tak díky tomu ztratil první sadu. Ve druhém setu sebral Guez dokonce první dvě podání Hernychovi, který dokázal sice také jednou Gueze prolomit zpátky, ale už bylo na obrat příliš pozdě.