3:0
6:3
6:4
7:66
Švýcarský tenista vykročil vstříc obhajobě titulu na Australian Open a nutno dodat, že nyní předvedl vskutku skvělý výkon. S Japoncem Nišikorim se čekala vyrovnaná partie, ovšem Wawrinka potvrdil, že se mu v Austrálii nesmírně daří a oplatil soupeři pětisetovou porážku z posledního čtvrtfinále na US Open. Wawrinka v úvodní sadě sebral soupeři jeden servis a vyhrál 6:3, v té druhé získal podání Nišikoriho za stavu 2:2 a nakonec zvítězil 6:4. Ve třetí sadě prohrával 0:2, ale v následujícím gemu si po čisté hře vzal brejk zpátky a pak až do tie-breaku podávali oba hráči skvěle. V něm Wawrinka promarnil pět mečbolů, ten šestý už ale využil a i s dvaceti esy zaslouženě za dvě hodiny a čtyři minuty postupuje do pátečního semifinále, kde se utká s vítězem souboje Djokovič – Raonič. Pokud světová jednička postoupí, tak se má určitě na co těšit, servis a bekhend po lajně či křížem fungují světové čtyřce opravdu náramně. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
3:0
7:65
6:4
6:2
Dnešní zápas byl vyrovnaným pouze v první sadě, poté však Nole nabral vyšší tempo a soupeře jednoznačně přehrál. To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:1
6:3
4:6
6:4
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů! Na počtenou!
2:0
6:2
6:2
Překvapení se nekoná. Serena Williamsová ovládla čtvrtfinále proti Dominice Cibulkové a v semifinále může pomstít svou sestru která chvíli před ní vypadla s Madison Keysovou, která bude příští soupeřkou světové jedničky. Williamsová měla utkání celou dobu pod kontrolou, odvracela jen dva brejkboly a naopak soupeřce vzala servis celkem čtyřikrát. Ode mě je to dnes vše, přeji vám pěkné ráno strávené třeba sledováním zápasu mužů mezi Wawrinkou a Nišikorim, který vám rovněž přineseme v online přenosu.
2:0
6:3
6:2
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
0:1
0:6
0:0
skreč 1
Zápas tedy předčasně končí a to znamená jediné. Ve finále čtyřhry bude mít Česká republika své zastoupení! Po boku Bethanie Mattekové-Sandsové se do něj podívá Lucie Šafářová, která tak definitivně dává zapomenout na neúspěšné vystoupení ve dvouhře a má šanci na grandslam alespoň ve čtyřhře.
2:0
6:3
6:1
Věhlasné duo Martina Hinggisová – Leander Paes kráčí za vítězstvím ve smíšené čtyřhře na Australian Open a nyní zcela hladce postupuje za 52 minut do semifinále. Problémy mělo jen v úvodu utkání, kde prohrávalo 0:2, následně ale ukázalo své kvality a první set vyhrálo v poměru 6:3. V tom druhém už nedalo soupeřům žádnou šanci na úspěch a za stavu 1:1 získalo všech pět gemů. Andrea se tak s turnajem v Melbourne loučí, já Vám přeji hezký zbytek dnešního dne.