3:6
3:6
6:2
7:64
Jiří Veselý to nakonec zvládl a dokázal si poradit s obrovitým Ivem Karlovičem, kterého dokázal vyřadit po pětisetové bitvě 3:2 na sety, ačkoliv již prohrával 1:2. Hodně důležité vítězství si připisuje český tenista a poprvé na grandslamu dokázal vyřadit nasazeného hráče. Podruhé v kariéře se podívá do třetího kola, kde na něj čeká další tenista opírající se především o servis, domácí hráč John Isner. V sobotu ho tak bude čekat podobný zápas jako dnes.
3:0
7:64
6:2
6:2
Je dobojováno! Philipp Kohlschreiber poráží Lukáše Rosola po setech 7:6, 6:2 a 6:2. Český tenista držel krok jen v první sadě, kde měl dokonce k dispozici brejk, ale nakonec ji prohrál v tiebreaku. Ve zbylých dvou setech už jednoznačně kraloval německý tenista. Příčinou neúspěchu jsou hlavně zbytečné chyby Lukáše Rosola. Kohlschreiber se v dalším kole utká s vítězem zápasu Darcis – Federer. Ode mne je to dnes vše. Dobrou noc!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:1
6:2
4:6
7:5
Až nečekaně moc se nadřela na toto vítězství Barbora Strýcová. Sice ovládla poměrně jasně první set. Ve druhé ale začal více chybovat a tím i rozčilovat. Ve třetí sadě už se zase zklidnila a i když získala brzký brejk, tak ji nestačil a své podání ztratila. Nakonec se ale ukázala jako klíčová dvanáctá hra rozhodující sady, ve které se ukázala nervozita Wangové a Češka poté nakonec doservírovala zápas a postupuje do 3. kola.
2:0
6:3
6:4
Petra Kvitová vzala soupeřce dvakrát v zápase servis a to ji nakonec s přehledem stačilo, za 69 minut postupuje zcela snadno do 3. kola. V utkání sice udělala 27 nevynucených chyb, nicméně skvěle podávala a postupuje zcela zaslouženě. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.