Challenger Knoxville (Krytý tvrdý povrch)
0:2
1:6
3:6
Marek Michalička vypadává na turnaji v Knoxville v prvním kole, když proti Tennysu Sandgrenovi neuhrál ani set.

V prvním seti byl Američan lepším hráčem, výborně servíroval a dělal i méně nevynucených chyb. V druhém setu se hra vyrovnala, ale v klíčových okamžicích se ukázala kvalitnější hra Sandgrena, který tak postupuje do druhého kola. V tom se utká s vítězem souboje Lapentti – Rola.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
Challenger Bratislava (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
6:75
Ve druhém kole čeká na Štěpánka o něco snadnější los, zahraje si totiž s 210. hráčem světa z Běloruska Uladzimirem Ignatikem. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, ale přenosy z Bratislavy nekončí, již za zhruba 20 minut se těším na počtenou u zápasu Honza šátrala s Jozefem Kovalíkem.
1:2
7:63
6:78
4:6
Ve druhém kole si Šátral zahraje proti ukrajinskému tenistovi, druhému nasazenému, Illjovi Marčenkovi. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a nezapomeňte, že dnešní program z Bratislavy uzavřeme zápasem Lukáše Rosola, který je aktuálně naplánován na 22 hodinu.
2:0
6:4
6:0
Martin Blaško po veľmi dobrom prvom sete druhý vôbec nezvládol a súperovi podľahol 2:0 na sety.