ATP Dauhá (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:2
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Hopman Cup - dvouhra (Krytý tvrdý povrch)
10:34 (CZE - USA 0:1)
1:2
6:4
2:6
6:73
Jack Sock v dnešním utkání musel otáčet vývoj zápasu po prohraném pvním setu, ale zvládl to a potvrdil roli favorita, která mu byla už před zápasem přisouzena nejen kvůli žebříčkovému postavení.

Z mé strany je to z tohoto utkání vše, již za několik okamžiků však bude zahájena ženská dvouhra, u níž se těším na počtenou.
2:1
4:6
6:1
6:4
O vítězi zápasu mezi Čechy a Američany rozhodne závěrečný mix, u kterého se těším na počtenou!
Hopman Cup - čtyřhra (Krytý tvrdý povrch)
1:2
6:75
6:4
7:10
Pro český pár účinkování na Hopman Cupu končí, do finále ze skupiny postupuje Ukrajina. Tímto se s Vámi loučím, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne.
ATP Čennaj (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
7:5
Rosol se v druhém setu probral k neuvěřitelnému obratu, když už byl o dva brejky pozadu, měl dokonce tři setboly na ukončení druhé sady. To se mu však nepodařilo a poté se Paire nadechl k ukončení zápasu a otočil závěr druhého setu pro sebe a ukončil tak celý zápas.

Rosol tak na turnaji v Čennaji končí. Francouz Benoit Paire bude ve čtvrtfinále hrát s Italem Fabbianem.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
WTA Šen-čen (Tvrdý povrch)
2:1
6:4
2:6
6:1
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Challenger Happy Valley (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
1:6
Je dobojováno. Český tenista Jan Šátral měl se svým soupeřem problémy jen v prvním setu, kdy si jednou prohrál servis a odvracel několik brejkbolů, nakonec zvítězil 7:5. V tom druhém už nedal soupeři šanci a za 68 minut postupuje do čtvrtfinále. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.