WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:4
Po setoch 2:6 a 4:6 sa Daniela Hantuchová lúči s jej obľúbeným turnajom v Indian Wells už v prvom kole.
2:0
6:4
6:4
To je z mé strany pro dnešek vše. přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
1:2
3:6
6:4
6:75
Je za námi bez nadsázky maratónské utkání, v němž se ze své třetí letošní výhry raduje turnajová osmička Petra Kvitová.
V první sadě byla česká hráčka lepší, soupeřka hrála s přílišným respektem a Petra vyhrála 6:3. Lépe zahájila i druhý set, dvakrát měla výhodu brejku, jenže Kovinićová se postupně zlepšovala, začalo se jí dařit na podání a také předváděla daleko pestřejší paletu úderů než v úvodu utkání, kdy byla jako přikovaná k základní čáře. Dokázala tak otočit skóre a získat set poměrem 6:4.
V rozhodující sadě už se na obou hráčkách projevovala v poledním kalifornském vedru na rozpáleném kurtu únava, Petra kupila někdy chyby, nad kterými zůstával rozum stát. Drželo ji ovšem výborné první podání a dokázala soupeřce odskočit na 5:3. Přišel ale ještě jeden obrat, když Kvitová nedokázala dopodávat a za stavu 5:6 byla Černohorka dva míčky od vítězství. Také v tie-breaku dokázala balkánská bojovnice stáhnout manko dvou míčků a vyrovnat na 5:5, poslední dvě výměny však patřily světové devítce, která je jistě ráda, že má dnešní dřinu za sebou.
O vyrovnanosti 2 hodiny a 21 minut dlouhého zápasu svědčí poměr získaných bodů, Češka byla lepší o jediný míček (107:106).
Pro dnešek se loučím, dobrou noc nebo hezký zbytek večera Vám přeje Karel Jedlička.