Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte hezky. Přeji dobrou noc!
2:1
1:6
6:1
6:3
Česká tenistka ještě poskytla rozhovor po zápase a byla velmi ráda, že se z prvního setu poučila. V něm prohrála 1:6, pak už ale vzala otěže plně do svých rukou a ve zbývajícím průběhu povolila soupeřce jen čtyři gemy. Za 94 minut tak postupuje do druhého kola. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
2:0
6:3
6:2
Andrej Martin svoju úlohu favorita nezvládol ani po druhýkrát a s týmto tenistom už teda prehráva 2:0 na zápasy. Martin neobhájil svoj dobrý výkon na olympiáde a má teda čo doháňať. Sonego sa v ďalšom kole predstaví proti lepšiemu z dvojice Marterer – Trinker. To bolo na dnes odo mňa všetko. Dovidenia.