ATP Petrohrad (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
Rozhodující moment prvního setu přišel v deváté hře, kdy si Lorenzi vypracoval brejkbol, nicméně jej nedokázal využít. V následujícím gemu chyboval Florenzi a Berdych si dokázal vypracovat hned dva mečboly. Česká tenisová jednička využila až ten druhý, a tak se dostala do vedení v tomto zápase.

Rodák z Valašského Meziříčí vstoupil výborně i do druhého setu, rychle vedl 3:0. Náskok jednoho brejku si dokázal udržet až do závěru druhé sady, kterou dokázal doservírovat, a tak se může radovat z postupu do semifinále, ve kterém narazí na vítěze duelu Alexander Zverev – Michail Južnyj.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
WTA Soul (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
Vo štvrťfinálovom stretnutí prehrala slovenská tenistka Jana Čepelová s Monicou Niculescuovou hladko v dvoch setoch 4:6, 2:6.
O osude prvého vyrovnaného setu sa rozhodlo v jeho koncovke. Za stavu 4:4 prišla na podanie Čepelová, no svoj servis si nedokázala podržať. Nasadená päťka turnaja využila svoju šance a prvý set už úspešne dopodávala.
V druhom dejtve dokázala sympatická Košičanka držať s favoritkou krok len do stavu 2:2. V ďalšom priebehu už patrili gemy len Monice Niculescuovej. Rumunka sa v semifinále stretne s nasadenou trojkou turnaja Shuai Zhang (CHN).
Challenger Sibiu (Antuka)
1:2
7:65
1:6
1:6
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. U dalších online přenosů na shledanou.
1:2
4:6
6:3
3:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Challenger Izmir (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral vo štvrťfinále s domácim Cemom Ilkelom 4:6, 3:6.
O osude prvého setu sa rozhodlo v jeho druhej časti. Za stavu 4:4 si Lacko nepodržal svoj servis a domáci hráč túto šancu využil naplno, keď následne čistou hrou zakončil úspešne prvý set. V druhom dejstve stratil Slovák v treťom geme svoje podanie a dostal sa do ťažkej pozície. V ďalšom priebehu sa už márne snažil dostať do zápasu. Nenasadený Ilkel skvele podával a súpera prakticky do ničoho nepustil. Navyše v deviatom geme si pri podaní obhajcu titulu vybojoval dva mečbaly, z ktorých druhý premenil a postaral sa tak o senzáciu. Cem Ilkel postúpil do semifinále, v ktorom narazí na Slováka Norberta Gombosa.
0:2
4:6
3:6
Norbert Gombos porazil Kimmera Coppejansa aj v druhom vzájomnom zápase a proti tomuto súperovi zatiaľ nestratil ani set. Slovenský tenista predvádzal od začiatku zápasu agresívnu a presnú hru podporenú výborným servisom. Svojho súpera nepustil v zápase ani raz vedenia a v oboch setoch si udržal vypracovaný náskok. V zajtrajšom semifinále narazí Gombos na tureckého držiteľa divokej karty Cema Ilkela, ktorý dnes vyradil Lukáša Lacka.