US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Ashleigh Bartyová ukončila premiérovou účast Karolíny Muchové na US Open ve třetím kole, když v obou setech rychle předvedla dva brejky a poté je dokázala dopodávat. Karolína Muchová sice odvrátila čtyři z pěti mečbolů soupeřky, pátý už ale australská tenistka využila a postoupila do 4. kola po setech 3:6 a 4:6.
0:2
4:6
6:72
Karolína Plíšková v úvodu obou setů ztratila podání, které si za stavu 3:4 dokázala vybojovat zpět a vyrovnat na 4:4. V tomto byly oba dva sety stejné, jejich závěry už se ale lišily. V prvním Karolína Plíšková potvrdila brejk a poté svou soupeřku znovu brejkla, což mělo za následek, že úvodní set vyhrála 6:4, zatímco ve druhém setu Sofia Keninová dvakrát podávala na udržení se v zápase a dotáhla ho do zkrácené hry, ve které ji rodačka z Loun hladce přejala. Osmá nasazená hráčka postoupila do 4. kola posledního Grand Slamu po setech 4:6 a 6:7 (2).
1:2
6:74
6:2
6:71
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
0:6
Kateřina Siniaková si osmifinále na grandslamu poprvé v kariéře nezahraje, přestože do utkání s Lesjou Curenkovou vstoupila parádně a vedla 4:1. Jenže od té doby neuhrála jedinou hru, takže jí ve druhém setu zazpíval nepopulární kanár. Mladou Češku může v osmifinále pomstít její krajanka Markéta Vondroušová, jež vyřadila turnajovou třináctku Kiki Bertensovou.
Challenger Como (Antuka)
0:2
6:76
0:6
Sledovali sme duel, v ktorom sa z víťazstva teší chorvátsky tenista Viktor Galovic. Prvý set priniesol vyrovnanú partiu, ktorú rozhodol až tajbrejk. Zápas sa začal už včera, no kvôli dažďu sa dohrával dnes. Druhý set už bol jasne v réžii Galovica, ktorý Kližanovi uštedril kanára. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa.