1:0
6:0
3:0
skreč 2
Kateřina Siniaková se dnes na kurtu příliš nezdržela. První set vyhrála 60 a ve druhé sadě ji soupeřka za stavu 3:0 pro zranění vzdala. Potapovová pravděpodobně nebyla v pořádku už od začátku utkání. Na konci prvního setu si vyžádala ošetření od fyzioterapeutky, ale ani to nepomohlo. Pro dnešek se loučím, ale brzy se těším na počtenou u dalších tenisových zápasů!
2:0
6:3
6:1
Máme za sebou osmifinálové utkání na turnaji v New Yorku, v němž Karolína Muchová porazila Kristie Ahnovou po setech 6:3 a 6:1 a postoupila do čtvrtfinále.

V prvním sadě rozhodoval o jejím osudu brejk, který by posadil do sedla jednu či druhou tenistku. Nakonec ho v osmém gemu získala česká hráčka, jež vzápětí zdárně brejk potvrdila a tím ukončila celý set.

Druhé dějství už bylo o poznání jednoznačnější. Karolína v něm dominovala, soupeřku nepustila prakticky k ničemu. Za stavu 5:0 podávala na dovršení kanára, což se jí sice nepodařilo, hned poté ale ukončila utkání na příjmu. Ve čtvrtfinále bude soupeřku olomoucké rodačky lepší z dvojice Linetteová – Sasnovičová.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.