Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:1
5:7
0:1
skreč 1
Zápas bohužel předčasně ukončily zdravotní problémy Kiki Bertensové, tu postihla zřejmě nevolnost. V prvním setu se přitom dlouho zdálo, že by se Nizozemce mohlo dařit. Bertensová vedla 5:3, ale sadu nedokázala doservírovat a Bencicová čtyřmi získanými gemy v řadě skóre otočila. V té chvíli už ale na Bertensovou asi doléhaly zmíněné komplikace. Po úvodní hře druhé sady pak Bertensová zápas vzdala.

Belinda Bencicová míří do semifinále Turnaje mistryň. Spolu s ní z červené skupiny postoupila také Ashleigh Bartyová.
Turnaj mistryň - čtyřhra (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:77
Přímý boj o postup do semifinále Turnaje mistryň zvládl lépe pár Samantha Stosurová a Šuaj Čang, který porazil českou dvojici Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková po setech 6:3 a 7:6.

První sada patřila nasazeným sedmičkám, tedy Stosurové s Čang. Ty se dostaly do vedení, když prolomily hned první servis Kateřiny a totéž se jim podařilo i při druhém servisu české hráčky. Za stavu 2:5 sice Češky jeden brejk smazaly, jenže hned vzápětí přišla o podání i Krejčíková.

Druhé dějství se dlouho vyvíjelo ve prospěch našich děvčat, které v jednu chvíli vedly už 5:1. Jenže poté přišel fantastický comeback soupeřek. Stosurová s Čang dokázaly odvrátit několik setbolů a pěti získanými gemy v řadě se dokonce dostaly do vedení. O osudu druhého setu nakonec rozhodovala zkrácená hra, v níž Češky setbol neproměnily, naopak soupeřky využily druhou mečbolovou příležitost a mohly se začít radovat z postupu do semifinále.

Samantha Stosurová a Šuaj Čang se v semifinále mohou těšit nejspíše na souboj s Maďarkou Babosovou a Francouzkou Mladenovičovou.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
6:2
4:6
9:11
Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:62
6:2
Jiří Veselý postupuje do dalšího kola! Začátek zápasu se našemu tenistovi příliš nepovedl, následně ale Jirka začal lépe servírovat a bylo to znát. Svého soupeře ve druhém setu už téměř k ničemu nepustil a zaslouženě vítězí 7:6, 6:2. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost. Na přečtenou!