15:14 (Londýn 20)
0:2
6:77
6:74
Jeden z nejzajímavějších zápasů celého turnaje je u konce a končí těsným vítězstvím Dominica Thiema, sledovali jsme ale neskutečné utkání! V prvním setu to bylo naprosto vyrovnané, oba tenisté si bez problémů udrželi své servisy a první sada tak došla až do tiebrejku. Tam v jednu chvíli Rafael Nadal vedl 5-2 a navíc měl výhodu dvou podání, ale tohoto vedení nevyužil, rakouský tenista to navíc nakonec otočil a po pořádném dramatu zvítězil 9-7.

Ve druhém setu už oba tenisté začali mnohem více riskovat, kvůli čemuž začali přicházet první brejkboly a samozřejmě také brejky. Ten první si urval Rafael Nadal, který tedy mířil za comebackem, ale ten Thiem ihned rozprášil, protože sebral soupeřův následný servis. Rakouský tenista ještě tomu španělskému způsobil obrovské problémy za stavu 4:5, protože Rafael Nadal podával, avšak Dominic Thiem měl rovnou tři mečboly. Ani jeden však nevyužil, takže i druhý set dospěl až do tiebrejku, kde to však opět zvládl lépe právě rakouský tenista, který si tak připisuje druhé vítězství na turnaji a udělal obrovský krok vstříc semifinále. Nadal si to naopak dost zkomplikoval, protože v posledním skupinovém duelu bude muset nepodmínečně porazit Tsitsipase.
2:1
6:1
4:6
7:66
Děkujeme za pozornost, dobrou noc.
Turnaj mistrů – čtyřhra (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:2
7:65
Kevin Krawietz s Andreasem Miesem porážejí v důležitém utkání základní skupiny Turnaje mistrů polsko-brazilskou dvojici Kubot, Melo ve dvou setech a stále drží naději na postup do play off.

Úvodní dějství přineslo až nečekaně mnoho brejků. Německá dvojice odskočila po dvou získaných servisech soupeřů do vedení 4:1, poté ale přišel o podání také Kevin Krawietz a Kubot s Melem mohli první set ještě zdramatizovat, ale to by nesměl přijít další brejk při servisu Lukasze Kubota a následně už set doservírovat Mies.

To druhá sada nepřinesla v úvodních dvanácti hrách jediný brejkbol a musel rozhodnout až tiebreak. Ihned v úvodu neudržel své podání Marcelo Melo, Němci dlouho drželi nabídnuté vedení, až ale při mečbolu neudržel nervy Krawietz a výrazně zkušenější tenisté mohli srovnat krok, ale Kubot přišel o podání a bylo rozhodnuto.
0:2
6:75
0:6
Z tohoto zápasu je to vše, dění v Londýně ale ještě nekončí. Krátce po deváté hodině bude na programu singlový souboj mezi Řekem Stefanosem Tsitsipasem a Andrejem Rubljovem z Ruska. Tak si ho nenechte ujít – nejlépe v naší společnosti. Na viděnou.