V další fázi turnaje na Fogniniho čeká jeho vrstevník Jérémy Chardy.
WTA Abú Zabí (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
5:7
Barbora Krejčíková se s turnajem v Abú Zabí rozloučila ve druhém kole. Nad její síly byla třináctá nasazená Kazaška Julia Putincevová, které podlehla ve dvou setech 4:6 a 5:7.

O osudu prvního setu rozhodoval jediný brejk. Ten přišel pro Krejčíkovou v nejnevhodnější chvíli, a sice za stavu 4:4. Julia Putincevová posléze šla servírovat do setu a situaci zvládla, proměnila hned první ze dvou setbolů.

Také druhý set byl obrovskou bitvou. Ze začátku měla navrch brněnská rodačka, která v jednu chvíli vedla 4:1, ale v tomto skóre byl ukryt jediný brejk, který Kazaška rychle vymazala a srovnala na 4:4. Moskevská rodačka nechtěla jít do zkrácené hry a při skóre 5:5 znovu sebrala soupeřce servis. Šla podávat na vítězství, ale Krejčíková sokyni nedala nic zadarmo, dostala se ke třem brejkbolům. Bohužel ani jeden nevyužila, zatímco Julia Putincevová proměnila druhý mečbol a mohla slavit vítězství.

V osmifinále se Julia Putincevová utká s nasazenou jedničkou, Američankou Sofií Keninovou.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.