Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:1
1:6
3:4
skreč 1
Tereza Martincová na turnaji v Montrealu skončila už v prvním kole. Proti devatenáctileté Amandě Anisimovové jí vůbec nevyšel první set, který prohrála za dvacet minut výsledkem 1:6. Ve druhém se už držela o poznání lépe. Za stavu 3:4 a 0:30 ovšem ohlásila skreč z důvodu zranění, u sítě se držela za levý bok. Nezbývá než doufat, že nepůjde o nic vážnějšího. Do druhého kola každopádně postupuje Američanka, jež se utká s vítězkou zápasu Muchová – Dodinová.
1:0
6:4
3:1
skreč 2
Pro český tenis je to už druhá dnešní skreč. Před Marií Bouzkovou nedohrála svou partii ani Tereza Martincová.
2:1
6:3
1:6
6:2
Karolína Muchová v rámci prvního kola turnaje WTA v Montrealu nepotvrdila roli favoritky a s Francouzkou Oceáne Dodinovou prohrála po setech 3:6, 6:1 a 2:6.

Úvod zápasu vyšel lépe francouzské tenistce, jež hned získala výhodu brejku, ale v pátém gemu o ni přišla. Karolína Muchová ale brejk bohužel nedokázala potvrdit a od stavu 2:4 již nedokázala do konce setu prolomit podání sokyně. Druhý set byl v režii české hráčky, která dvakrát sebrala sokyni servis, zatímco sama byla stoprocentní, o postupující tak muselo rozhodnout závěrečné dějství.

Stejně jako v prvním setu, tak i v tom třetím Océane Dodinová začala rychlým brejkem. Ten s vypětím všech sil udržela až do samotného konce, v průběhu sady zvládla odvrátit hned čtyři brejkboly. V osmém gemu za stavu 5:2 pak dokázala uzavřít střetnutí na příjmu, když přetavila v postup druhý mečbol.

Ve druhém kole se Océane Dodinová utká s Amandou Anisimovou, která vyřadila z turnaje jinou Češku Terezu Martincovou.
0:2
3:6
2:6
Je konec. První kolo pražského turnaje nakonec dopadlo lépe pro Dalibora Svrčinu, který postupuje po setech 6:3 a 6:2. První set přitom nabídl hodně divoký začátek, první udržený servis přišel až v šestém gemu. Koncovku nakonec lépe zvládl český hráč, který navíc ideálně vstoupil také do druhého setu. V něm se dostal do vedení o tři gemy a tento luxusní náskok nakonec přinesl výhru.
2:1
4:6
6:4
6:3
Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.
2:0
6:1
6:2
V zápase prvého kola challengeru v nemeckom Meerbuschi zvíťazil Lukáš Klein nad Nemcom Kamkem v dvoch setoch 6:1 6:2.
Klein bol počas celého zápasu lepším hráčom. Robil menej chýb, mal viac víťazných úderov a bol omnoho efektívnejší pri breakballoch. Klein sa tak môže tešiť zo zaslúženého postupu do druhého kola, kde sa stretne s víťazom zápasu Mochizuki-Ajdukovic.