2:0
6:1
7:64
Máme na konte dôležitý druhý bod, ktorý vo štvorhre získali Filip Polášek a Igor Zelenay, keď si poradili s čilským párom Tomas Barrios a Alejandro Tabilo po setoch 6:1 a 7:6(4). Prvý set bol jednoznačne v našej réžií, aj keď sme mali problémy na podaní, ale odvrátili sme všetky brejkbaly, čo sa vôbec nepodarilo čilskému páru. V druhom sete sme ako prvý stratili podanie, ale Čilanom sa nepodarilo potvrdiť brejk a ihneď sme sa vrátili do boja o druhý set. Potom si obe páry strážili podanie, preto rozhodol až tajbrejk, v ktorom sa nám tiež podaril pekný obrat z 1:3 na 7:4, preto sme bližšie k víťazstvu nad Čilem a spečatiť ho už o chvíľu bude môcť Gomboš proti Garinovi. Z tohto zápasu je to odo mňa všetko a nezabudnite sledovať ešte ďalšie prenosy z Davis Cupu!
17:33 (SVK - CHI 3:1)
2:0
6:0
6:1
Norbert Gomboš nedal v súboji tímových jednotiek Cristianovi Garinovi žiadnu šancu a za necelú hodinu tak zvíťazil pomerom 2:0 na sety.
Gomboš počas celého duelu dominoval a bol lepší asi v každej štatistike. Garin sa nevedel do zápasu dostať a jediný gem získal až za skoro rozhodnutého stavu 0:6 a 0:5.
Slovensko tak v celkovom hodnotení poráža Čile bez ohľadu na výsledok záverečného duelu tímových dvojok.
0:0
zrušeno
Zápas medzi Alexom Molčanom a Nicolasom Jarrym sa napokon neodohrá, keďže Slovensko nad Čilem v predstihu vyhralo 3:1!
WTA Lucemburk (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:4
2:6
6:4
Markéta Vondroušová se do finále turnaje v Lucemburku nepodívá. Pátá nasazená hráčka skončila na raketě 18leté Dánky Clary Tausonové.

V prvním setu byla lepší právě Tausonová, která si trpělivým výkonem dokráčela pro vítězství v poměru 6:4. Ten druhý byl jasně v režii rodačky ze Sokolova, která ho uzmula v poměru 6:2. Rozhodoval tak třetí set, který nabídl obrovské drama. Koncovku ale Vondroušová nezvládla a prohrála 4:6.

Clara Tausonová se tak podívá do finále jako nenasazená hráčka a v zítřejším finále vyzve Jelenu Ostapenkovou.