WTA Tallinn (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Je dobojováno. Sledovali jsme tenis, který musel bavit, neboť obě hráčky se snažily o útočný tenis a vítězné údery. V obou setech jsme sledovali vyrovnané úvody, kdy si jak Krejčíková, tak i Haddadová Maiaová držely servis, aby pak přišly brejkbolové příležitosti. V první sadě byla jedna, tu Krejčíková využila a dotáhla set do zdárného konce. V tom druhém to vypadalo, že se do trháku dostane Brazilka, jenže česká reprezentantka si ztracené podání vybojovala zpět a udeřila v desáté hře, kde nejprve smazala tři gemboly soupeřky, vybojovala si mečbol a hned jej také proměnila křížným prohozem. Barbora Krejčíková tak výsledkem 6:3, 6:4 postoupila do semifinále, ve kterém se střetne s Belindou Benčičovou ze Švýcarska.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
1:2
2:6
6:3
6:76
Napínavé utkání je za námi a my viděli opravdu dobrý tenis. Po první sadě, kterou ovládla Kaia Kanepiová, by si na českou hráčku vsadil asi málokdo, jenže Karolína Muchová ve druhém setu zabrala, začala předvádět nekompromisní a hlavně přesné útoky, podpořené dobrým servisem a rázem se tak muselo jít do rozhodující sady. Ta byla nejvyrovnanější, obě tenistky si držely svá podání a nakonec došlo na tie-break. V něm se Kanepiová dostal do vedení 5:2, vše vypadalo jasně, Muchová ale vše ještě jednou zdramatizovala a odvrátila dokonce dva mečboly. Ten třetí už ale Estonka uhrála a může se tak radovat z postupu do semifinále, které odehraje proti krajance Anett Kontaveitové.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.