WTA Adelaide (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:2
Linda Nosková (102.) vyhrála na elitním okruhu poprvé v životě čtyři utkání po sobě a postoupila na podniku kategorie WTA 500 v australském Adelaide do největšího čtvrtfinále v kariéře. Osmnáctiletá Češka nedala v souboji kvalifikantek šanci o čtyři roky starší Claire Liuové (59.) ze Spojených států. Americké soupeřce vzala v obou sadách dvakrát servis a zvítězila bez ztráty vlastního podání za hodinu a 11 minut dvakrát 6:2. V dalším kole Nosková narazí na lepší z dvojice Viktoria Azarenková (BLR) – Čchin-wen Čeng (CHN).
WTA Auckland (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:1
Karolína Muchová (151.) postoupila na podniku WTA 250 v Aucklandu do čtvrtfinále. Bývalá světová devatenáctka splnila v novozélandské metropoli dokonale roli favoritky proti Eleně Gabriele Ruseové (116.) z Rumunska. Tu porazila za hodinu a 22 minut po setech 6:4 a 6:1, aniž by jí nabídla jediný brejkbol. Hned v prvním gemu zápasu neproměnila olomoucká rodačka na příjmu pět brejkových možností, o čtyři hry později už se ale prosadila. Ve druhém setu přidala k dobru další tři brejky. Duel byl kvůli dešti přesunut pod střechu do haly. O semifinále si Muchová zahraje s Rebekou Masárovou (130.) ze Španělska.
Challenger Nonthaburi (Tvrdý povrch)
1:2
3:6
7:65
3:6
Marek Gengel (282.) končí na challengeru v thajském Nonthaburi ve čtvrtfinále. V něm nestačil na Rakušana Dennise Novaka (180.), jemuž podlehl po setech 3:6, 7:6(5) a 3:6. V utkání rozhodovaly detaily, nelze říct, že by jeden z tenistů měl výrazněji navrch. Rakouský hráč mohl ukončit zápas už ve druhé sadě, jenže klání nezvládl dopodávat. Svou chybu napravil ve třetím setu, když se mu podařilo proměnit třetí mečbol.