WTA Lyon (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:2
Linda Nosková (56.) potvrdila na závěr středečního programu v Lyonu roli výrazné papírové favoritky a postoupila na akci kategorie WTA 250 do čtvrtfinále. Osmnáctiletá česká kvalifikantka neztratila set ani při svém čtvrtém vystoupené na turnaji, když tentokrát porazila za pouhých 68 minut 6:3 a 6:2 Majar Šarífovou (50.) z Egypta. Nasazené šestce nedopřála Nosková ani jeden brejk. O semifinále si zahraje s Kolumbijkou Camilou Osoriovou (73.).
WTA Hua Hin (Tvrdý povrch)
1:2
3:6
6:4
4:6
Linda Fruhvirtová (51.) po téměř tříhodinovém maratonu podlehla 3:6, 6:4 a 4:6 Tamaře Zidanšekové (132.), a čtvrtfinále si tak coby osmá nejvýše nasazená účastnice v thajském Hua Hinu nezahraje. Ve druhém setu prohrávala sedmnáctiletá Češka už 1:4, sérií pěti získaných gemů v řadě si ovšem vynutila rozhodující dějství. To bylo jako na houpačce. Fruhvirtová rychle získala výhodu brejku, zakrátko ale pro změnu prohrávala 2:5. Vzápětí odmazala manko ztraceného podání a snížila na 4:5, jenže následně znovu ztratila vlastní servis.
Challenger Koblenz (Krytý tvrdý povrch)
1:2
6:3
3:6
3:6
Utkání je u konce a radost je na české straně. Zdeněk Kolář měl výborný vstup do utkání, hned vzal soupeři podání, jenže Č'-čen Čang se pak vzpamatoval, uhrál čtyři hry v řadě a set v poklidu dopodával. Druhá sada však přinesla zcela jiný obrázek. Čang se přestal tak tlačit do útoku, naopak Kolář zpřesnil hru, hrál odvážně a v sedmém gemu vzal soupeři podání. To samé zopakoval i v té deváté a srovnal. Rozhodující set byl v režii českého tenisty, který byl stále v laufu, nutil soupeře chybovat a když v šesté hře získal další brejk, vypadalo vše jasně. Za stavu 5:3 se sice Č'-čen Čang ještě vzepjal k odporu, odvrátil tři mečboly, ten čtvrtý už ale poslal do autu a po výsledku 3:6, 6:3, 6:3 se z cenné výhry nad nasazenou jedničkou a postupu do čtvrtfinále raduje Zdeněk Kolář. V něm se utká s lepším z dvojice Jan Choinski – Alexandre Muller.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek dne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Challenger Cleveland (Krytý tvrdý povrch)