WTA Budapešť (Antuka)
2:0
6:3
6:0
První sada byla naprosto vyrovnaná a trvala necelou hodinu. Sisková se dostala k několika nadějným stavům. Nakonec ale Podorská vyhrála rozdílem jednoho brejku. Nicméně druhý set měl zcela odlišný průběh. Sisková v něm uhrála pouhé čtyři fiftýny a nakonec schytala kanára. Zatímco v prvním kole česká tenistka vyhrála 6:3, 6:0, teď prohrává 3:6, 0:6. V zítřejším čtvrtfinále se Podorská, semifinalistka Roland Garros z roku 2020, střetne s domácí Bondárovou, nebo Ruskou Avanesjanovou.
Challenger Terst (Antuka)
1:2
6:4
6:74
6:70
Zdeněk Kolář končí na turnaji v Trieste po velkém boji v osmifinále, domácímu Stefanu Napolitanovi podlehl po setech 6:4, 6:7 a 6:7.

Český tenista odskočil hned v úvodu do výhody brejku, o kterou sice v deváté hře přišel, nicméně stále vedl 5:4 a na returnu pak dokázal využít třetí dostupný setbol. Ve druhé sadě byl Zdeněk Kolář blízko vítězství, při skóre 6:5 měl na returnu dva mečboly, ale nevyužil je a ve zkrácené hře tahal za kratší konec provazu. Třetí set dospěl bez jediného brejku znovu až do tiebreaku, který si opět podmanil Stefano Napolitano, soupeři dokonce nepovolil jediný bod.

Ve čtvrtfinále se Stefano Napolitano utká s druhým nasazeným Pedrem Martínezem ze Španělska.