WTA Varšava (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:4
Linda Nosková (59.) byla na turnaji WTA ve Varšavě zastavena ve čtvrtfinále. Česká tenistka narazila v souboji o postup mezi nejlepší čtyřku na domácí hvězdu a světovou jedničku Igu Šwiatekovou, která byla nakonec nad její síly. S polskou tenistkou Nosková prohrála za 81 minut po setech 1:6, 4:6. Zatímco první set byl jednoznačný ve prospěch Šwiatekové, ve druhém dějství přeci jen Nosková vystrčila drápky. Nasazená osmička se dokonce dostala do vedení 2:0, ale dlouho se z výhody brejku neradovala, když se Šwiateková vrátila do hry okamžitým rebrejkem. Klíčovým okamžikem se stal devátý gem, v němž Polka zaútočila na returnu, prorazila Noskové servis a duel následně dopodávala.
1:2
7:62
3:6
2:6
Finálového soupeře se Vít Kopřiva dozví až pozdě večer, v druhém semifinále se o postup utkají nasazená jednička David Goffin a devítka Vitalij Sačko.
Zítra se každopádně máme na co těšit, z dnešního přenosu je to ode mne vše, přeji hezký sobotní večer.