Tím pádem Bouzková neohájí loňský titul a přijde o 280 bodů. Podle všeho se propadne v žebříčku ze současné devětadvacáté pozice.
2:0
6:1
6:3
Devatenáctiletý Hynek Bartoň druhé challengerové vítězství v hlavní soutěži nepřidá, držitel divoké karty podlehl až příliš hladce papírově vyrovnanému soupeři z Francie, když čtyřikrát přišel o své podání a až na ojedinělé záblesky nedokázal zápas nijak výrazně zdramatizovat.
Challenger Porto (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:62
Utkání je u konce a favorit v něm potvrdil předpoklady. V prvním setu si Andrejev vybojoval brzký brejk a vedení bez větších problémů dotáhl do zisku sady. Ve druhé části to vypadalo na opakování, neboť ve třetím gemu přišel další brejk, bulharský tenista vedení udržoval a vedl již 5:3. Další brejk však nepřidal a sám pak ztratil své podání. Palán se najednou dostal do laufu a také do vedení 6:5. Druhý set dospěl do tie-breaku, kde už ale český hráč nedokázal na povedenou pasáž navázat a Adrian Andrejev v něm vyhrál jasně 7:2. Celkově zvítězil 6:3, 7:6 (2) a ve druhém kole se může těšit na lepšího z dvojice Ricardas Berankis – Peter Gojowczyk.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek dne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.