ATP Ču-chaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:2
Jiří Veselý vypadává při prvním vystoupení po US Open z turnaje v Ču-chaj v úvodním kole, když dnes na příjmu neměl sebemenší nárok proti fantasticky podávajícímu Lloydu Harrisovi. Jihoafričan ztratil na servisu za celý zápas jen šest míčků, v obou setech využil slabších chvilek Veselého k brejkům a zápas bez potíží dovedl do vítězného konce.
0:2
4:6
3:6
Dalibor Svrčina (167.) zaznamenal na podniku ATP 250 v čínském Ču-chaji druhou kariérní výhru v hlavní soutěži elitního okruhu. Soupeřem mu byl domácí držitel divoké karty Li Če (602.), kterého přehrál za hodinu a půl poměrem 6:4 a 6:3. Dvacetiletý Čech se dostal v úvodním setu do úniku 4:0. O sedmnáct let starší Číňan poté snížil na rozdíl gemu a za stavu 5:4 měl na příjmu dokonce čtyři brejkboly, ostravský rodák ale dokázal stav 0:40 otočit. Ve druhém setu si již počínal Svrčina při vlastním podání naprosto suverénně. V páté hře získal brejk a dalším celé utkání na příjmu ukončil. O největší kariérní čtvrtfinále si vítěz dvou antukových challengerů zahraje s lepším z dvojice Saville (AUS) – Etcheverry (ARG).
2:1
2:6
6:3
7:5
Zdeněk Kolář tak končí na challengeru v rakouském Bad Waltersdorfu v osmifinále. Mohli jsme vidět strhující bitvu, hlavně ve třetí sadě, která byla plná zvratů. Nejdříve český hráč prohrával 0:2 a 0:30, ale poté se pěti gemy v řadě dostal do vedení 5:2, ale poslední slovo měl přeci jen nakonec Choinski, který taktéž pěti gemy v řadě otočil vývoj a dokráčel tak k vítězství.