WTA Hua Hin (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:1
Linda Fruhvirtová (126.) zaznamenala na podniku WTA 250 v thajském Hua Hinu premiérovou letošní výhru v hlavní soutěži. Osmnáctiletá Češka porazila v utkání prvního kola o pět let starší Anastasii Tichonovovou (194.). Původně se měla Fruhvirtová utkat s Američankou Liuovou, ta ale z turnaje na poslední chvíli odstoupila. Změny protivnice využila Fruhvirtová k výhře 6:3 a 6:1, která se rodila pouhých 67 minut. Ruská šťastná poražená z kvalifikace držela krok pouze do stavu 3:3 v prvním setu. V osmifinále může Fruhvirtová narazit na druhou nasazenou Číňanku Lin Ču (45.), případně na australskou kvalifikantku Taylah Prestonovou (199.).
Challenger Koblenz (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:2
Zdeněk Kolář udělal ze zápasu poměrně jednoznačnou partii a po výborném výkonu a výhře 6:4 a 6:2 na britským tenistou Charlesem Broomem postupuje do dalšího kola, ve kterém ho čeká lepší z dvojice Gentzsch (Německo) – Lamasine (Francie). Ať už postoupí jakýkoliv hráč, měl by být Kolář mírný favorit. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný den.