2:1
4:6
6:3
6:4
Jakub Menšík (81.) vypadl na podniku ATP 1000 v Indian Wells ve druhém kole. Do zápasu se šestnáctým nasazeným Američanem Benem Sheltonem (16.) vstoupil ziskem prvního setu, nakonec ale za rovné dvě hodiny padl poměrem 6:4, 3:6 a 4:6. Ani tentokrát se za svůj výkon nemusí osmnáctiletý talent stydět, z kurtu ho vyprovázel aplaus ochozů i sympatický potlesk jeho soupeře. Tomu vzal v pátém gemu poprvé servis, a byť Menšík vzápětí brejk na podání nepotvrdil, za stavu 4:4 už se mu dvě hry po sobě získat povedlo. Sheltonovi pak stačilo ve druhém a třetím dějství uspět shodně jedinkrát na returnu, neboť vlastní podání již neztratil.
1:2
6:3
3:6
4:6
Jiří Lehečka (32.) vstoupil úspěšně do turnaje Masters v Indian Wells a vybojoval postup do třetího kola. Poté, co měl v úvodní rundě volný los, tak si poradil v kole druhém s domácím Brandonem Nakashimou (93.), jehož udolal po dvou hodinách a 17 minutách 3:6, 6:3, 6:4. V dalším kole na Lehečku čeká souboj s nasazenou pětkou Andrejem Rubljovem.

Do prvního setu vstoupil Lehečka brejkem, ale vedení neudržel a po dvou ztrátách podání úvodní dějství prohrál. Druhou sadu rozhodl jediný brejk, kterého český hráč dosáhl v osmém gemu a rozhodnout tak musela třetí sada. Lehečka si vypracoval vedení 3:1, Nakashima se ovšem ve skóre dotáhl a rázem se dostal do výrazné psychické výhody. Tu však dokázal český tenista v devátém gemu dalším brejkem zlomit a duel nakonec úspěšně dopodával.
2:0
6:1
6:2
Zápas netrval ani hodinu a čtvrt a je konec! Mannarino opticky vyhrává jasně 6:1 a 6:2, plno gemů rozhodovala ale shoda a Macháč nebyl daleko od brejků. Nicméně nevyužil žádnou ze svých šancí a tak se s turnajem ve dvouhře loučí. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek sobotního večera.
WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
1:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
0:2
3:6
5:7
Linda Nosková (29.) vstoupila do turnaje WTA 1000 v americkém Indian Wells výhrou 6:3 a 7:5 nad Camilou Giorgiovou (106.) z Itálie. Nasazená Češka, jež měla v úvodním kole volný los, zahájila zápas dvěma brejky v řadě. Pak sice jednou podání sama ztratila, za stavu 5:3 ale ukončila dějství dalším zápisem na příjmu. Ve druhém setu odskočila Nosková do vedení 3:1, Giorgiová rychle vyrovnala na 3:3. Za stavu 5:4 nevyužila vsetínská rodačka na příjmu dva mečboly. V dalším gemu Nosková postupně odvrátila tři brejkboly, aby vzápětí přeci jen zápas na příjmu brejkem ukončila. Ve třetím kole vyzve Nosková světovou jedničku Igu Šwiatekovou z Polska, kterou zvládla na letošním Australian Open porazit.