0:3
28:30
25:27
21:25
Jihostroj České Budějovice si odváží ze severu Čech všechny tři body. V souboji neporažených vítězí ve třech setech a drží se na první pozici extraligové tabulky.

Liberecká Dukla vstoupila do utkání skvěle, téměř po celou dobu první sady byla ve vedení. Jihostroj dotáhl v koncovce a byl to právě jihočeský tým, který si vybojoval setboly, jednu šanci na ukončení setu měl i Liberec, ale nakonec šla první sada na 30:28. Ve druhém setu se dlouho České Budějovice hledaly, nejlepší podávající hráč celé extraligy Tomáš Kriško připravil právě servisem pro domácí nadějné vedení. Liberec vedl 23:17, poté i 24:20, ale nakonec šla i druhá sada na konto Jihstroje. Ve třetím setu už tahal Liberec za kratší konec. Nedařilo se Janu Štokrovi, Jan Galabov byl pro třetí set dokonce nahrazen Alešem Správkou. Do konce zápasu naopak tvrdil muziku univerzál Jihočechů Filip Křesťan. Právě souhra Filipů, tedy Palguta s Křesťanem dnes šlapala a Dukla si s ní nevěděla rady.