25:20
15:25
25:27
22:25
Kladno potvrdilo roli favorita i ve druhém zápase čtvrtfinálové série a z Příbrami si odváží důležité vítězství v cestě za postupem.

Svěřenci Milana Fortuníka však do zápasu nevstoupili vůbec dobře. V prvním setu Příbram ve střední pasáži odskočila a ani po zlepšeném výkonu se Kladnu nepodařilo set dorovnat. Ve druhém setu to naopak byla kladenský jízda. Gromadowski a další zasypali domácí celek kvalitním servisem a Příbram byla bez šance. Ve třetí sadě se bojovalo o každý bod od začátku do konce. Kladenští využili třetí setbol a dostali se do klíčkového vedení 2:1. Také ve čtvrté sadě se rozhodovalo až v koncovce. Tu zvládli lépe favorité z Kladna, kteří si tak připisují v sérii na tři vítězné zápasy druhý bod.

Kladno může zpečetit postup do semifinále již v neděli v domácím prostředí, kde bude série s Příbramí pokračovat třetím duelem.