25:16
25:13
17:25
31:29
Po prvních dvou setech se zdálo, že Kladno výrazně deklasuje Příbram. Hosté se ale ve třetí sadě nadechli k výbornému výkonu a čtvrtý set dokázali dotáhnout až do dlouhé koncovky, ve které ale byli důraznější domácí a ti vítězí 3:1 a mohou se těšit na semifinále. Při očekávaném postupu Liberce a Karlovarska by se střetli právě s Duklou Liberec.
3:0
25:13
29:27
25:18
Karlovarsko smetlo ve třetím střetnutí čtvrtfinálové série Brno ve třech setech a ujímá se vedení 2:1 na zápasy!

Svěřenci Jiřího Nováka vlétli do zápasu jako uragán. Tlačili Brno vynikajícím servisem a rychle se dostali do velkého vedení, které se vyšplhalo až na konečných dvanáct bodů. Ve druhém setu to už mělo Karlovarsko o poznání složitější. Po několika chybách Marka Zmrhala ve střední pasáži druhého setu se Brno dostalo i do pětibodového vedení, ale po výrazně zlepšeném výkonu se Filip Rejlek a další radovali i ze zisku druhé sady. Ve třetím setu to už bylo zcela jasné z pohledu Karlovarska. Pohodový set dotáhli do vítězného konce s rozdílem sedmi bodů a v sérii na tři vítězné zápasy získávají druhý bod.

Ke čtvrtému střetnutí se série přesouvá znovu do Brna, kde se bude bojovat o možný postup Karlovarska, nebo o prodloužení do pátého zápasu, již ve středu.