25:20
22:25
25:18
11:15
Ostravští volejbalisté mají nakročeno k extraligovému bronzu. V úvodním zápase série o třetí místo totiž porazila Kladno v pěti setech.

Úvodní sada byla vyrovnaná až do své koncovky, to zvládli lépe svěřenci Jana Václavíka a šli do vedení. To druhé dějství bylo od samého začátku v režii domácích hráčů, kteří udrželi vydřený náskok až do konce. Poté ale zabrali znovu Slezané a další skvělou koncovkou odskočili na 2:1 na sety. Domácí tým se nevzdal, Milan Fortuník nahecoval své hráče k prodloužení zápasu na pět setů. V tiebreaku už měli více sil hosté, kteří překvapivě vedou ze středních Čech cenné vítězství.
18:00 (Fin, série 1:0)
3:0
25:17
25:21
25:18
Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
3:1
25:21
19:25
25:23
25:13
Je konec! Úvodní souboj utkání o bronz nakonec přinesl vítězství Liberce, který uspěl poměrem 3:1 na sety. Olymp nejprve prospal koncovku třetí sady, následně se mu nepovedl ani celý třetí set, ve kterém celou dobu tahal za kratší konec. Liberec tak neponechal nic náhodě, naopak se v sérii ujímá vedení.