2:1
21:11
15:21
15:6
Michaela Kubíčková s Michalou Kvapilovou zdatně vzdorovaly favorizovaným Švýcarkám. Dokonce české volejbalistky získaly jasně druhou sadu, ale nakonec se z vítězství radují Joana Heidrichová a Anouk Vergéová-Dépréová.

České hráčky budou usilovat o udržení v turnaji zítra s poraženým z utkání Hermannová, Sluková – Behrensová, Ittlingerová.
2:1
12:21
24:22
15:12
Markéta Sluková s Barborou Hermannovou vůbec nezvládly první set, v němž prohrály 12:21, pozadu byly i ve druhém, kdy prohrávaly 16:19, přesto dokázaly dotáhnout zápas do třetího setu. V něm německá dvojice vedla 12:7 a byla znovu blízko vítězství, pak ale český tým při podání Markéty Slukové uhrál neuvěřitelných osm bodů v řadě a zvítězil 15:12.

Češky tak jsou v play-off a o lepší nasazení si zahrají se Švýcarkami Heidrichovou a Vérgéovou-Dépréovou, na Němky čeká boj o postup do vyřazovacích bojů proti další české dvojici Michaela Kubíčková – Michala Kvapilová.