0:3
17:25
21:25
17:25
Čeští volejbalisté do Finska přijeli s výbornou formou, hladkým vítězstvím ve třech setech udělali velký krok směrem k postupu do play-off.

Svěřenci kouče Nováka dominovali ve všech třech dějstvích. V tom prvním se domácí drželi jenom polovinu setu, nakonec jej prohráli rozdílem osmi bodů. Druhý set byl z hlediska bodů nejvyrovnanější, ale i ten měli Češi pod kontrolou, získali ho čtyřbodovým rozdílem. Finské vzepjetí nepřišlo, za výrazně kratší konec provazu tahali i ve třetím setu, v němž znovu prohráli o osm bodů.

Česká reprezentace si díky vítězství polepšila na jedenáct bodů a před posledními zápasy skupinové fáze udělala velký krok směrem k postupu. Momentálně má na Estonce k dobru pět bodů, tento celek navíc v právě probíhajícím utkání prohrává na Slovensku 1:2 na sety a v případě neúspěchu je český postup jistý.
0:3
15:25
20:25
19:25
České volejbalistky bez ohledu na výsledek posledního utkání vyhrávají skupinu B Evropské zlaté ligy. Slovenskou reprezentaci v Nitře přehrály jasně 3:0 na sety, když domácím svitla naděje pouze uprostřed třetí sady, kdy se dostaly do vedení 15:12. Závěr však opět patřil Češkám.