28:28
(14:15)
Podruhé v sezoně Maloměřice neprohrávají, domácí dlouhou dobu vedli ve druhém poločase, ale nakonec se body dělí, když v posledním útoku domácích trefil Hlípala v signalizované pasivitě tyč. Hosté pak nevyužili kontru. Maloměřice měly dnes skvělé nasazení a výborným výkonem se prezentoval Jakub Koňařík. V příštím kole přivítají Maloměřice na své palubovce devátý Jičín, Královo Pole jede do Lovosic.
37:30
(23:14)
To je ode mě pro dnešek z toho zápasu s konstatováním vítězství Dukly Praha vše. Děkuji za pozornost a přeji přijemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
23:26
(14:16)
Plzeň poráží Kopřivnici stejně jako loni v základní části. Ani ve druhém venkovním utkání v tomto týdnu nezaváhala. Domácí doplatili především na neproměnění všech pěti sedmiček, což se moc často nevidí. Obhájce titulu nyní čeká ve středu dohrávka s pražskou Duklou, kdy se představí proti svému bývalému trenérovi Michalu Tonarovi staršímu. Kopřivnice odehraje v sobotu derby na palubovce Hranic.
33:28
(14:13)
Karviná potvrdila roli favorita až ve druhém poločase, ve kterém si vypracovala dostatečný náskok, hosté už tak nebyli v obraně důslední a v útoku přesní, aby Baník potrápili jako v prvním poločase. Nejlepší střelec utkání byl domácí Dominik Solák s devíti brankami, slušně mu sekundoval hostující Nicolas Noworyta, který zaznamenal o jeden zásah méně.
31:24
(17:9)
ROBE Zubří – Sokol Nové Veselí 31:24 (17:9)
Nejvíce branek: Mazurek 6, Mořkovský 6/3, Mičkal 5/1, Havran 4, Jurka 4 – Dodica 5/2, Flajsar 3, Bartůněk 3, Krčál 3, Tomášek 3. Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/3. Vyloučení: 2:4.
27:26
(14:13)
Nervydrásající zápas nakonec dopadl lépe pro jihočeský celek, který si připisuje oba body, za nejtěsnější výhru 27:26. Duel byl maximálně vyrovnaný a nejvyšší vedení měl Písek na začátku zápasu o tři branky. Pochvalu zaslouží také fanklub Kynžvartu, který vytvářel neskutečně bouřlivou atmosféru, kterou v Písku dlouho nepamatuji! Loučím se s vámi z Obloukové haly v Písku. Hezký večer.
39:17
(20:7)
DHK Zora Olomouc – DHC Sokol Poruba 39:17 (20:7)
Nejvíce branek: Závišková 7, Jansová 5/1, Machačová 5 – Desortová 4, Dybalová 3/2, Maiwaelderová 2. Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 4:3.
33:25
(18:11)
DHC Slavia Praha dnes v domácím prostředí porazila hráčky HK Hodonín jasně poměrem 33:25. Hostující tým zaspal začátek a pak už nedohnal náskok Pražanek. Domácí Adriana Míšová dnes vstřelila 12 branek. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
29:30
(19:14)
Veľký zvrat v Šali! Domáce hráčky stratili päťgólové vedenie a nakoniec prehrali s poľským nováčikom z Chorzówa 29:30.
27:26
(15:13)
Dráma až do samého konca, ktorý sa o čosi natiahol. Tretia Dunajská Streda doma poráža prvé Michalovce o gól 27:26. Súboj o prvenstvo v základnej časti MOL Ligy sa nám výrazne zamotáva!