Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět u házené na shledanou.
Kopřivnice zaslouženě vítězí o osm branek. Domácí dnes byli lepší. Zlín sice dokázal několikrát srovnat krok, ale nakonec neuspěl.
31:30
(17:17)
Ohlasy po zápase:

Dušan Daniš (tréner Bemaca Prešov): „Ja si myslím, že do tohto zápasu sme veľmi dobre vstúpili, nakoniec svedčí o tom aj výsledok, bolo 12:6 a za tohto stavu, neviem, začali sme hrať tak ľahkovážne, urobili sme technické chyby, zahodili sme nejaké streľby, ktoré sme mali zo spojok a vlastne postavili sme súpera na nohy a do konca polčasu, aj keď sme tam viedli v závere o jeden gól, tak sme si opäť dali zase streliť gól z 9-metrového hodu absolútne zbytočne, kde šesť našich hráčok stálo v bloku a prestrelili ich. Z toho teda vyplynul aj ten vyrovnaný a nervózny druhý polčas, keď sme sa so súperom ťahali prakticky o každý gól.

Martin Vereš (asistent trénera ŠKP Bratislava): „Bol to vyrovnaný, bojovný zápas. Boli tam nejaké technické chyby aj na našej aj na súperovej strane. Bolo to vyrovnané, domáci mali to šťastie, že dali o jeden gól viac, v podstate ťažko sa to hodnotí teraz hneď po zápase, no myslím si, že naše hráčky tam nechali srdiečko, bojovali na 120 percent a nemám im čo vyčítať.