Ústí n/L – Sparta 0:4 (kon.) | Chomutov – Slavia 0:0 (zruš.) | Plzeň – K. Vary 3:10 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:0 (kon.) | Vsetín – Třinec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:4 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 6:5 (po pr.) | Písek – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 0:3 (kon.)
Havířov – Olomouc 4:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Pátek 24.09.2010, 16:00Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

00:01

5:11
    Prvím vyloučeným zápasu je hostující Jiří Vala za krosček.

6:05
    Marek Červený měl od modré čáry hotovou dálnici, ale puk vystřelil o mantinel ven z ledu.

7:11
    Hradecká přesilovka je u konce.

7:33
    Vladimír Dostálek se zjevil sám před hostujícím brankářem, jenže Horák ho vychytal vyrážečkou!

8:03
    První početní převahu si zahrají i Letňany. Ondřej Vlček zbytečně seknul protihráče, čehož si rozhodčí všimnul.

9:26
    Ropický s Ouzkým mohli v oslabení udeřit, jenže v tísni si nedokázali přihrát.

10:21
    I přesilovka hostů utekla jako voda. Icing Hradeckých.

10:38
    Tentokrát své nervy neovládl Jan Všetečka (LET), Ondřej Vlček se po jeho krosčeku zvedá jen těžce.

11:20
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tohle byla o hodně lepší přesilovka. Marek Červený nahodil puk od modré čáry a před brankou ho lehce, ale promyšleně tečoval PETR PILAŔ, který posílá domácí do vedení! Asistence: Marek Frk, Marek Červený.

13:00
    Hradec je po gólu u puku a Letňany se jen brání.

13:07
    Marek Frk (HKR) je autorem dalšího zbytečného zákroku v útočném pásmu, tentokrát to bylo hákování.

14:03
    Vlastimil Dostálek obdržel od Martina Bartoně exkluzivní přihrávku před bránu, jenže gólmanovi puk spíše přihrál, než aby se pokusil vstřelit gól.

15:37
    Hradec je v plném počtu.

16:17
    Pozorný Jaroslav Pavelka zachytil kotouč daleko od své klece před dotírajícím soupeřem.

17:22
    Hostující Jaroslav Honzajk si přiťukl se spoluhráčem, ale jeho střela nemohla Pavelku překvapit.

18:25
    Únik Lukáše Lhotáka řeší píšťalka lajnového rozhodčího, jenž správně viděl ofsajd.

18:49
    Minutu před koncem třetiny dostanou Letňany šanci vyrovnat. Martin Bartoň (HKR) pyká za sekání.

19:17
    Jeden z letňanských útočníků promáchl před prázdnou bránou!

19:55
    Obětavý Lukáš Gabriel schytal úder pukem do masky, už je ale v pořádku.

20:00

Začátek on-line přenosu se sice trošku zpozdil, ale pak už jsme mohli vidět slušný výkon domácích, který kazí jen mírný nedůraz v zakončení a nesmyslné fauly v útočném pásmu. Letňany zatím spíše vyčkávají, ale své růžky začaly vystrkovat v přesilové hře, kterou si přenesou i do druhé třetiny. Ta začne přibližně v 16:45.

HC VCES Hradec Králové: Pavelka (Hermann) - Pilař, Červený "C", Kopsa, Kováč, Souček, Suk - Šimončič, Rejl, Pravda, Frk, Bartoň, Ropický, Vlček, Procházka, Havlík, Dostálek, Ouzký, Vencl, Nedvídek, Gabriel.

HC Letci Letňany: Horák (Havlín) - Všetečka, Kautský, Čeček, Vencovský, Uhlíř, Honzajk, Vala, Procházka, Kaplan, Chvátal, Škop, Urbánek, Hnilica, Lhoták.

Rozhodčí: Chlaň - Machač, Zeman.

20:01

21:15
    Hradec je v plném počtu, Letňany v útoku.

23:00
    Petr Urbánek se dostal po chybě Daniela Součka k puku, ale z úhlu to měl těžké.

23:38
    Střela Martina Čečka trefila Marka Červeného, který odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku.

23:54
    Jan Všetečka (LET) vyloučen za nedovolené bránění.

25:19
    Hosté se i v oslabení osmělili k ohrožení Pavelkovy brány.

26:00
    Letňany v pěti.

26:11
    Ale ne na dlouho. Jen co se Všetečka podíval na led, už se vrací na trestnou na dvě minuty za hákování.

26:54
    Tvrdá střela Marka Červeného od modré si cestu do sítě nenašla.

27:27
    Souboj v hradeckém pásmu posoudil rozhodčí tak, že domácí Kováč je vyloučen za držení a jeho protějšek za nafilmovaný pád. Pokračuje hradecká přesilovka.

28:21
    Už to bude znít jako ohraná písnička, ale Janu Všetečkovi se za katrem asi opravdu líbí. Rozhodčí mu ho teď dopřál za vražení na hrazení. 5 na 4

29:03
    Na ledě to teď jiskří a na trestnou putuje další pár hráčů, Kautský s Ouzkým.

30:34
    Všetečka se po dlouhé době podívá i na střídačku, kam radši zamířil přímo z trestné lavice. Hraje se v pěti na obou stranách.

31:06
    Postavou malý David Kaplan se zkoušel proháčkovat až k Pavelkovi, nicméně návštěva reprezentačního gólmana byla zamítnuta.

31:34
    Letňanskou kombinaci utnul ofsajd.

32:14
    Před Pavelkou teď hasil nálety Letců především nekompromisní bek Daniel Souček.

32:48
    Hradec se pomalu vymaňuje z tlaku, přichází dvě zakázaná uvolnění hostů.

33:24
    Ondřej Vlček se ve skrumáži před brankovištěm k dorážce nedostal.

33:48
    Dvě kličky Filipa Ropického k hradeckému útoku nakonec nevedly, hosté byli ve středním pásmu pozorní.

34:37
    Na Pavelku, jenž držel bezpečně puk, útočil Tomáš Hnilica a to se nelíbilo Lukáši Gabrielovi. Zajímavý verdikt rozhodčího zní dvě minuty pro Gabriela.

35:28
    Hradec vyhazuje.

35:58
    Jindřich Kopsa přečetl soupeřův úmysl, zachytil přihrávku na najíždějícího hráče a opět puk vyhodil.

36:11
    Za napadení si jde odpočinout Luděk Škop z týmu Letňan. 4 na 4

36:49
    Gabriel skočil na led právě v okamžiku, kdy jeho spoluhráči vybojovali útočné pásmo a mají přesilovku.

37:29
    Kopsa ve spolupráci s Kováčem uhasili letňanský plamínek, kterým byla útočná akce v oslabení.

37:59
    Obětí tvrdé hry hostí byl Marek Frk, rozhodčí jako by nechtěl žádný tým poslat do tří.

38:28
    Teď už se hraje v plném počtu.

38:42
    Ouzký a Gabriel se rvali o kotouč poblíž Horákovy svatyně, hostující obrana si poradila.

38:57
    Ale přeci jen se třetina nebude dohrávat v plném počtu, tedy pokud Letňany neudeří. Vlastimil Dostálek (HKR) - 2 minuty za držení.

39:27
    Pavelka i s pomocí své obrany zatím nemá problémy.

40:00

Ve druhé třetině se hra trochu přiostřila, ale to nejdůležitější, tedy góly, jsme neviděli. Svěřenci Miloše Říhy tak drží nejtěsnější možný náskok. Třetí třetina začne asi v 17:36.

40:01

41:10
    Hradec v plném počtu.

41:47
    Přichází přesilovka pro domácí. Jaroslav Honzajk oplácel a za seknutí Kopsy je vyloučen.

42:24
    Domácí by určitě měli přidat druhý zásah, pokud se nechtějí strachovat o výsledek.

43:29
    Filip Ropický vyjel před bránu, ale Horák jeho střelu vyráží.

43:49
    Ropický se ocitl ještě v jedné šanci, kdy se vysmýkl hostujícím obráncům, jenže i tentokrát nasměroval puk jen do brankářovy výstroje.

45:26
    Trestoměřičům dobře známý Jan Všetečka neudržel nervy na uzdě a mimo hru osekával Marka Frka, za což už pyká.

46:13
    Úmysly Martina Bartoně zůstaly jeho spoluhráči nepochopeny, Letňany se osvobozují.

47:18
    Vysoká hůl domácích těsně před čtvrtým návratem Všetečky na led.

47:18
    Oprava, pátým.

48:10
    Hradec se provinil zakázaným uvolněním už proti plné sestavě Středočechů.

49:30
    Šimon Havlík plánoval zteč letňanské branky bezvýsledně.

49:47
    Marka Frka vychytal Ivo Horák neskutečně rychlým vymrštěním pravého betonu.

51:00
    Hradec tlačí a hosté se drží opět jen s pomocí nedovoleného zákroku. Jaroslav Honzajk krosčekoval protihráče v brankovišti.

51:42
    David Kaplan byl v oslabení překvapen, jak blízko Pavelky se ocitnul. Hradecký gólman tentokrát postrádal pomoc obranců, byť ve vlastní přesilovce. I tak si ale poradil.

52:31
    Domácí mají ještě půl minuty početní výhody.

53:04
    Marek Červený předvedl na modré čáře obrovskou hrubici, jenže Letňany následně pohrdly i odkrytou Pavelkovou klecí!

53:10
    Mezitím se Honzajk vrátil na hrací plochu.

54:28
    Jaroslav Pavelka nahození Procházky sice jen vyrazil, ale pro puk se natáhnul, ještě než stačili hosté dorážet.

55:18
    Jan Všetečka by určitě chtěl vyrovnat, ale jeho pokusu od modré čáry teď chybělo snad úplně všechno.

55:28
    Jan Všetečka to dnes opravdu ale vůbec nezvládá. Jeho tvrdý zákrok u mantinelu odnáší Ondřej Vlček a je skoro zázrak, že odjíždí na střídačku po svých.

55:28
    Letňanský bek dostává trest 2 + 10 za naražení zezadu.

55:40
    Na Všetečkovo počínání Hradec odpovídá nejlepším možným způsobem. Filip Ropický připravil krásnou pozici pro MARKA FRKA, který zamířil neomylně mezi Horákovy betony a pravděpodobně rozhoduje dnešní zápas. Asistence: Filip Ropický.

56:13
    Letňany se sice dostaly do útoku, ale jejich snahu utnul faul Tomáše Hnilicy za sekání. Přidá Hradec uklidňující třetí branku?

57:08
    Lukáš Pravda minul nabídku na teč od střelce Marka Frka.

57:58
    Jindřich Kopsa to zkusil z pravého kruhu, neúspěšně.

58:15
    Už beží poslední dvě minuty třetí třetiny a Letňany jsou v pěti.

58:41
    Jaroslav Pavelka uklidňuje hru, věří, že vhazování před jeho brankou už Hradci žádné komplikace nezpůsobí.

59:09
    Lukáš Pravda ztroskotal na zákroku ramenem Ivo Horáka. Hradecký útočník to zkoušel dobře.

60:00

Tak konečně se Hradečtí dočkali! Od prvního kola, kdy bodovali právě na ledě Letňan, si už žádný zisk nepřipsali, což ovšem po dnešku neplatí. Ve druhé čtvrtině extraligy ale budou potřebovat i další body - uvidíme, jak se jim povede už zítra v derby na ledě rivala z Pardubic. To je ode mě vše, nashledanou. (18:13:40)