Ústí n/L – Sparta 0:4 (kon.) | Chomutov – Slavia 0:0 (zruš.) | Plzeň – K. Vary 3:10 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:0 (kon.) | Vsetín – Třinec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:4 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 6:5 (po pr.) | Písek – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 0:3 (kon.)
Havířov – Olomouc 4:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Pátek 24.09.2010, 16:00Extraliga staršího dorostu

56:13
    Letňany se sice dostaly do útoku, ale jejich snahu utnul faul Tomáše Hnilicy za sekání. Přidá Hradec uklidňující třetí branku?

55:28
    Letňanský bek dostává trest 2 + 10 za naražení zezadu.

51:00
    Hradec tlačí a hosté se drží opět jen s pomocí nedovoleného zákroku. Jaroslav Honzajk krosčekoval protihráče v brankovišti.

45:26
    Trestoměřičům dobře známý Jan Všetečka neudržel nervy na uzdě a mimo hru osekával Marka Frka, za což už pyká.

41:47
    Přichází přesilovka pro domácí. Jaroslav Honzajk oplácel a za seknutí Kopsy je vyloučen.

38:57
    Ale přeci jen se třetina nebude dohrávat v plném počtu, tedy pokud Letňany neudeří. Vlastimil Dostálek (HKR) - 2 minuty za držení.

36:11
    Za napadení si jde odpočinout Luděk Škop z týmu Letňan. 4 na 4

34:37
    Na Pavelku, jenž držel bezpečně puk, útočil Tomáš Hnilica a to se nelíbilo Lukáši Gabrielovi. Zajímavý verdikt rozhodčího zní dvě minuty pro Gabriela.

29:03
    Na ledě to teď jiskří a na trestnou putuje další pár hráčů, Kautský s Ouzkým.

28:21
    Už to bude znít jako ohraná písnička, ale Janu Všetečkovi se za katrem asi opravdu líbí. Rozhodčí mu ho teď dopřál za vražení na hrazení. 5 na 4

27:27
    Souboj v hradeckém pásmu posoudil rozhodčí tak, že domácí Kováč je vyloučen za držení a jeho protějšek za nafilmovaný pád. Pokračuje hradecká přesilovka.

26:11
    Ale ne na dlouho. Jen co se Všetečka podíval na led, už se vrací na trestnou na dvě minuty za hákování.

23:54
    Jan Všetečka (LET) vyloučen za nedovolené bránění.

18:49
    Minutu před koncem třetiny dostanou Letňany šanci vyrovnat. Martin Bartoň (HKR) pyká za sekání.

13:07
    Marek Frk (HKR) je autorem dalšího zbytečného zákroku v útočném pásmu, tentokrát to bylo hákování.

10:38
    Tentokrát své nervy neovládl Jan Všetečka (LET), Ondřej Vlček se po jeho krosčeku zvedá jen těžce.

8:03
    První početní převahu si zahrají i Letňany. Ondřej Vlček zbytečně seknul protihráče, čehož si rozhodčí všimnul.