Plzeň B – Jablonec B 1:0 (kon.) | Slavia B – Č. Lípa 3:1 (kon.) | Liberec B – Ovčáry 1:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
3:1 (0:1)
FK Arsenal Česká Lípa
Neděle 26.09.2010, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha - Strahov • Česká fotbalová liga

Hosté v druhém poločase zcela odpadli a dovolili sešívaným převzít taktovku utkání. Domácí si vypracovali mnoho šancí, ale prosadili se až v závěrečné dvacetiminutovce. (12:08:04)

90+3
    V samotném závěru měl na noze další vynikající šanci Koreš, ale netrefil balón ideálně.

90+1
    Slavia právě vstřelila branku!

Po rohu Arsenalu následoval rychlý brejk domácích. Kučera přesným pasem vybídl ke skórování ALBERTA MARIČE, který zakončil přesně k tyči!

90
    Dnešní střetnutí sleduje 70 diváků.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Zemanova tečovaná střela proletěla těsně vedle pravé Zlámalovy tyče.

88
    Druhé českolipské střídání: Pruckner jde do hry za Vrabce.

82

Kučerův centr z pravého křídla Hora přeběhl, ale za ním byl JAKUB HÁJEK, jenž nekompromisně zavěsil!

77
    Střídá i Arsenal: Zeman nahrazuje Kousala.

76
    Po centru z levé strany měl na hlavě gól Marič, ale nedokázal přesně zamířit.

75
    Kučera střídá v domácím dresu Hurku.

73

JAKUB HORA utekl hostujícím bekům a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vyrovnává!

60
    Po chybě domácího Koreše pelášil sám na branku Kousal, ale tváří v tvář Zlámalovi napálil jen slávistického gólmana.

48
    Hora přesným centrem od rohového praporku nalezl zcela volného Koreše, který ale hlavou z hranice malého vápna ve stoprocentní šanci minul.

46
    Slávisté do druhé půle dvakrát vystřídali. Na trávník se už nepodívá Šimeček a Mravec, místo nich naskakují Palko a Hájek.

46

Hosté byli v první půli aktivnější a zaslouženě vedou. Druhá pětačtyřicetiminutovka začne v 11:15.

28
    Hottek poslal z levé strany přízemní centr, který však na malém vápně skluzující Kousal nedokázal usměrnit do domácí sítě.

24
    Bývalý slávista Hottek zkusil štěstí střelou z levého křídla, ale Zlámalovu bránu vysoko přestřelil.

12
    Česká Lípa právě vstřelila branku!

Následoval rohový kop, ze kterého se hlavou prosadil LADISLAV BERAN!

11
    Kousal utekl obraně Slavie, ale Zlámala prostřelit nedokázal.

4
    Vrabcova pumelice z pětadvaceti metrů se nebezpečně snášela pod břevno, brankář Zlámal měl co dělat, aby balón vytáhl mimo tři tyče.