Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:10 (kon.) | Šumperk – Olomouc 1:12 (kon.)
Chomutov – Letňany 3:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
BK Mladá Boleslav
Neděle 26.09.2010, 10:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Hradečtí mladší dorostenci dnes nebyli vůbec daleko od bodového zisku. Jenže soupeř z města automobilů čtyři minuty před koncem zlomil nerozhodný stav, když proměnil přesilovou hru, a v poslední minutě přidal další dva góly. S konstatováním, že Hradec podlehl Boleslavi 1:4, se s vámi loučím. (12:12:57)

60:00

59:51
    Drahoš Jebavý mohl alespoň kosmeticky skóre upravit, ale samostatný únik neproměnil.

59:36
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To ale ještě není všechno. Pověstný hřebíček do hradecké rakve zatlouká JAKUB KALFIŘT. Bez asistence.

59:26
    Je rozhodnuto. Hradeckou rozehrávku vystihnul kapitán hostí VÁCLAV KRUPIČKA a ze středního pásma poslal puk do prázdné klece. Bez asistence.

59:06
    Až teď se přerušuje. Dělovku Daniela Šepse schytal do masky Jan Plíšek.

58:46
    Faulhammer skáče na led, Hejda stále na střídačce.

58:22
    Hradec hraje v šesti bez brankáře!

56:45
    Pozor! Hradec dostane šanci na vyrovnání. Petr Faulhammer lehce podržel protihráče mimo souboje o puk, což znamená hradeckou přesilovku.

56:18
    Tak dvě minuty to nebyly. V mezikruží si totiž na Krupičkovu nabídku počkal JAKUB KALFIŘT a Hejda kapituloval. Boleslav vede 2:1. Asistence: Václav Krupička.

54:58
    Hodně zbytečný faul teď předvedl Daniel Šeps. V útočném pásmu při dojíždění kotouče podrazil protivníka a zařídil tak svým kamarádům horké dvě minuty.

14:22
    Jebavý svou ranou z první trefil jen chrániče hostujícího obránce. Oba týmy v plném počtu.

53:33
    Klemenc s Pilařem vystihli špatnou rozehrávku hostů a Radek Pilař z úhlu málem překvapil Plíška! Scházelo málo.

52:55
    Hejda pohotově zasahuje.

52:21
    Snad dvouminutový tlak Boleslavských vypadal jako přesilovka. Vylučuje se ale až nyní, po jednom hráči na každé straně. Za souboj v brankovišti pykají Krupička a Matějček.

51:11
    Hosté nebezpečně dotírají na Hejdu a Hradec se jen stěží brání.

49:46
    Boleslavský trenér už poněkolikáté vyletěl z kůže. Nejčastěji svým svěřencům vytýká špatnou rozehrávku, jestli tedy jeho řevu dobře rozumím.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 12. Vencl (Novák) - 15. Brzák (Šulc), 57. Kalfiřt (Krupička), 60. Krupička, 60. Kalfiřt

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hodek) - Myslivec, Hofman J., Matějček, Hercig, Novák, Zahradník, Voříšek, Faltýnek, Šeps, Vencl, Jebavý "C", Klemenc, Pilař, Gančarčík, Matouš, Pumr, Šeda, Drašnar, Jiránek, Hofman T.
    BK Mladá Boleslav: Plíšek Jan (Kváča) - Nastoupil, Mašek, Plíšek Jakub, Tržický, Faulhammer, Kochubey, Erbrt, Brzák, Kalfiřt, Sedmik, Borovec, Krupička "C", Šulc, Burián, Bašus, Novák, Ďurač, Šír.