Opava – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uničov – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Trutnov – Pelhřimov 3:2 (kon.)
Chotěboř – Nymburk 1:10 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 7:6 (kon.) | Kutná Hora – Milevsko 5:3 (kon.)
HC Trutnov
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 10.10.2010, 17:00 • Zimní Stadion Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

V oslabení: 0:0

Nádherný zápas z obou stran. Pelhřimov dvě třetiny nehrál dobře, ale ve třetí třetiny byl jasně lepší! Trutnov se ubránil a po zásluze si odnáší dneska 3 body. Děkujeme za pozornost a těšíme se na další přenost. Loučí se s Vámi komentátor dnešního utkání - Ondřej Poul.

Nejlepším hráčem uktání byl zvolen domácí brankář Peter Škrabelj, který obdržel hodinky Axcent od frimy 4PM. (19:13:53)

A je tu konec!!! Tecl mohl vyrovnat, ale to se mu nepodařilo!

60:00

59:53
    Moc času nezbývá! 7 sekund do konce a Pelhřimov je bez brankáře. Vhazuje se v domácím obranném pásmu!

59:40
    Offside zastavil hostující akci!

59:28
    Pelhřimov si vzal oddechový čas, následné vhazování vyhrál!

59:28
    Spartak právě vstřelil branku!
    Je to tady! 32 sekund před koncem je sníženo! Tecl dává branku. Ihned z proti útoku se prosazuje Pelhřimov. Asistence: Kubát

59:11
    Kuna našel Dlaba ale samostatný nájezd nepromněnil!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Plachý trefil tyč!

56:50
    Šance střídá šance, struhjící závěr a vlastně celá třetí třetina zápasu!

55:27
    Havlíček pálil jen do lapačky Klestila.

55:07
    Máme 5 minut do konce. Pelhřimov se snaží dát branku a šancí má jako máku. Ale domácí brankář dnes chytá opravdu famózně.

54:23
    Mečiar netrefil v dobré příležitosti branku.

53:12
    Obrovská šance! Plachý nahrál Hrbatému, ten provedl blafák do bekhendu, ale opět ztroskotal na domácím brankáři. Ten drží teďka domácí Draky nad vodou.

52:47
    Zakázané uvolnění Pelhřimova.

52:27
    Pelhřimov je v této části hry jasně lepší a domácí se jen brání.

51:15
    Další šance hostů! To je neuvěřitelné! Škrabelj opět v leže kryje.

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 17. Svoboda (Janecký, Dome), 26. Chytráček (Mašek), 29. Dlab (Stehno, Havlíček) - 46. Plachý (Hrbatý, Plch), 60. Tecl (Kubát)

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Malinský, Mečiar, Mlejnek, Antonín, Klement, Kuna, Provazník - Chytráček, Jindřich, Šimoníček, Chochola, Havlíček, Dlab, Čapek, Stehno, Mašek, Dome, Svoboda, Janecký mld.,
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Klestil (Čekal) - Rašner, Zelený, Roháčik, Šustr, Beneš, Plch, Jelínek, Hrbatý, Plachý, Tecl, Havel, Suk, Kubát, Votápek, Hadrava, Dostál, Lázorišák

Rozhodčí: Prchal T. - Ledínský, Krejsa