Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Plzeň 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 7:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
AZ Havířov
Pondělí 11.10.2010, 18:00DHL Extraliga juniorů

59:42
    Po dlouhém souboji za havířovskou brankou o puk na hřišti zaplály vášně a v pěstním souboji si to rozdali J. Milfait (HBR) s Miczek (HAV), oba si odnesli dvouminutové tresty za hrubost.

56:37
    Za krosček zamířil k dvouminutovému trestu na lavici hanby Čaja (HAV).

47:31
    Na lavici hanby usedl Krause (HAV), jenž se provinil hákováním.

46:47
    Za katr usedl kvůli hákování na 2 minuty Mach (HAV).

39:37
    Poměr sil na ledě se vyrovnal, na 2 minuty usedl na lavici hanby J. Milfait (HBR) za sekání.

38:45
    Na lavici hanby usedl Miczek (HAV), jenž se proti hokejovým pravidlům provinil držením hole.

36:14
    Pechanec několikrát zamíchal s pukem na holi a probil se kolem havlíčkobrodských beků až do rohu pásma, kde ho zezadu narazil tvrdě na mantinel Vác. Němec (HBR) a odnesl si 2 minuty za vražení na hrazení.

32:51
    Za hákování je potrestán dvěma minutami Zientek (HAV).

32:03
    Na trestnou lavici je vykázán Číp (HAV), jenž si odnáší dvouminutový trest za hákování.

26:34
    Číp se ujal puku v útočném pásmu a obklíčen přesilou hráčů v havlíčkobrodských barvách mezi kruhy vypálil tvrdě těsně vedle. Po odpískání je vyloučen na 2 minuty za faul loktem Ambrož (HBR).

17:26
    Za nedovolené bránění vyfasoval od sudího dvouminutový trest Wasserbauer (HBR).

16:48
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu je Krause (HAV), jenž se provinil držením protihráče.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 2. Ondráček (P. Blažek), 8. J. Milfait (Zohorna), 11. Zdražil (J. Milfait), 18. Musil (J. Milfait), 32. Zdražil (J.Milfait), 33. Novotný (Ondráček), 42. Šíma