Kometa Brno – Třinec 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 2:1 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 4:2 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:4 (po pr.) | Plzeň – Kladno 6:0 (kon.)
Písek – Liberec 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:6 (kon.) | Jihlava – Vsetín 5:0 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:2 (kon.)

59:27
    Stačíme ještě jedno vyloučení, Pitel dostává dvě minuty za sekání.

58:00
    Dvě minuty v poslední třetině, pravděpodobně i v utkání.

57:55
    Za krosček je na dvě minuty vyloučený hostující Gottlieb. Kladenským hráčům by prospěl brzký odchod do kabin a pod studenou sprchu.

57:46
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V přesilovce pěti proti třem se výstavní ranou od modré prosadil JAKUB HOUFEK. Asistence Radek Farný.

57:27
    Procházka fauloval Vébera a dostal dvě minuty. Kladenskému hráči ale ruply nervy a začal do plzeňského beka mlátit hlava nehlava. To už i hlavní sudí nenechal bez povšimnutí a hostujícího hráče nechává zchladit na dvě plus dvě minuty.

56:59
    Současně vyloučeni Šilhavý za hrubost a plzeňský Biskup také za hrubost.

56:08
    Další nevybíravý zákrok kladenských hráčů! Dominik Tejnor dostává za faul na Dominika Kubalíka trest pěti minut plus osobní trest do konce utkání. Plzeňský hráč se oklepal a vypadá v pořádku.

50:19
    Za vysokou hůl odchází na trestnou lavici domácí Ondřej Kopta.

46:38
    Rychlý protiútok končí pátou brankou. Trefil se JIŘÍ PITEL. Asistence Ondřej Kopta, Radek Farný.

41:49

40:01

40:00

39:49
    Ještě stačíme v prostřední části jedno vyloučení, domácí Ivan Procházka dostává dvě minuty za držení protihráče.

34:17
    Současně vyloučeni kladenský David Homer za nedovolené bránění a domácí Pašek za napadení.

34:03
    V poslední vteřině přesilovky se indiáni znovu prosazují. Jan Schleiss nejdříve odmítl skórovat do prázdné branky, přihrál Kubalíkovi operujícím mezi kruhy. Tomu střela nesedla ideálně, ale FILIP MAŠEK dokázal rozjásat ČEZ Arénu počtvrté. Asistence Dominik Kubalík, Jan Schleiss.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 5. Kubalík (Schleiss), 11. Kopta (Tulačka), 24. Pašek (Kopta, Marcel), 35. Mašek (Kubalík, Schleiss), 47. Pitel (Kopta, Farný), 58. Houfek (Farný)