Neděle 17.10.2010, 17:00 • AlcaPlast aréna • Krajská liga mužů

Přesilovka domácích

49:45
    Ondřej Bartoš (BV) - 2 minuty za hákování

47:36
    2 minuty - Jaskula (MB) - hákování

45:55
    Konečný J. (BV) - 2 minuty za zdržování. Hosté hrají dvonásobnou přesilovku.

45:51
    Fanta (BV) - 2 minuty za podražení.

42:18
    2 minuty za zdržování dostává Langmann (MB)

33:58
    Břeclavský brankář byl zasažen Krčálem do masky, předtím ale fauloval Smejkal. Hosté hrají přesilovku 5:3

33:00
    Trest pro domácí lavici za šest hráčů na ledě. Tlak hostů bude vrcholit. 2 minuty si odsedí Fanta (BV)

19:32
    2 minuty za podražení dostává Stránik (BV)

14:27
    2 minuty za faul loktem - Langmann (MB)

9:48
    Vysoká hůl - Lagmann (MB). Bude se hrát ve čtyřech.

8:51
    2 minuty pro domácího hráče

5:01
    2 minuty za podražení dostává Foral (BV)

0:34
    Topol - 2 minuty podražení

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 12. Konečný, 26. Rákoczy (Balát) - 22. Jaskula (Hlouch, Ščepka), 29. Hlouch (Barvíř), 31. Sobotka, 42. Ščepka (Oliva), 46. Barvíř (Topol), 54. Prkna (Sobotka)

HC Lvi Fosfa Břeclav B: Foukal (Folber) - Václavovič, Fanta, Stránik, Foral, Konečný J., Rajnoha, Pánovec - Balát, Rákoczy (C), Gabriška - Grmela, Bartoš O., Bartoš C. - Smejkal, Bašňák, Výborný
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Adamec (Havlík) - Boudný, Dusík, Sechovec (C), Dusík, Vlašín, Prkna, Válek, Barvíř, Hlouch, Jaskula, Oliva, Ščepka, Topol, Langmann, Krčál, Sobotka, Kundela