Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 23.10.2010, 18:001. liga (ČR)

Dnešní utkání rozhodl kuriózní gól berounských hokejistů, tedy spíše těch Vrchlabských. Beroun si tedy z Elektromont Areny odváží dvoubodový zisk. Přeji příjemný zbytek večera. (20:43:06)

65:00

63:23
    Beroun právě vstřelil branku!

Neuvěřitelná branka rozhoduje o výsledku dnešního zápasu! Rozhodčí signalizoval výhodu pro domácí, Koutský odjel z branky. Domácí pokračovali v tlaku, jeden z vrchlabských útočníků přihrával z rohu na obránce, který přihrávku nezachytil a puk zamířil do odkryté domácí branky - vlastní gól! Zatím se neví, komu se rozhodující branka připíše.

62:52
    Vlček vyvezl puk až ke Koutskému a dostal se do zakončení. Ovšem zpoza branky nepřekonal Koutského.

62:17
    Furch si připisuje další úspěšný zákrok po střele Mocka od modré.

62:01
    A Vrchlabí má šanci rozhodnout. Rozhodčí posíla hostujícího Husáka na dvě minuty za katr, provinil se podražením. 4 na 3.

61:59
    A další střelecký pokus, jímž se prezentoval Beck.

61:47
    Mocek hned po buly střílel do připravené lapačky Furcha.

61:43
    V dobré střelecké pozici se ocitl Tvrdek, jehož střelu z levého kruhu ale zlikvidoval hostující strážce tyčí.

60:50
    Chaloupkova střela z modré se nevešla mezi tři tyče Furchovy branky.

60:01

Ve třetí třetině se domácí svojí aktivitou zasloužili o kýžené vyrovnání. Další branka už nepadla, a tak o vítězi rozhodne pětiminutové prodloužení, případně nájezdy.

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:52
    Puk vyletěl ze hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.

59:20
    Vrchlabí obstřeluje branku hostí, žádný pokus se zatím neujal.

58:28
    Kubeš najížděl ze strany na Furcha jeho bekhendový pokus orazítkoval břevno!

58:07
    Berounští se hnali do rychlého protiútoku, jenž ale zastavil ofsajd.

57:38
    Růžičkovo nahození si pohlídal Koutský.

57:12
    Furch se nenechal překvapit střelou Bláhy z velkého úhlu.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 36. Rusnák (Filip), 48. Pácal (Filip) - 13. Tůma (Hafenrichter), 37. Rudovský (Pacovský)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Mocek, Hanzl, Čížek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Urban, Hubáček, Beck - Bezouška, Zíma, Drábek.
    Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Nedvěd, Husák, Jelínek, Růžička, Jebavý, Látal, Malý, Hertl - Kupec, Švagrovský, Vlček, Pavel, Besser, Novotný, Pacovský, Hašek, Rudovský, Tůma, Hafenrichter, Žálčík.

Rozhodčí: Vampola - Reich, Svoboda