Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 23.10.2010, 18:001. liga (ČR)

63:23
    Beroun právě vstřelil branku!

Neuvěřitelná branka rozhoduje o výsledku dnešního zápasu! Rozhodčí signalizoval výhodu pro domácí, Koutský odjel z branky. Domácí pokračovali v tlaku, jeden z vrchlabských útočníků přihrával z rohu na obránce, který přihrávku nezachytil a puk zamířil do odkryté domácí branky - vlastní gól! Zatím se neví, komu se rozhodující branka připíše.

62:01
    A Vrchlabí má šanci rozhodnout. Rozhodčí posíla hostujícího Husáka na dvě minuty za katr, provinil se podražením. 4 na 3.

58:28
    Kubeš najížděl ze strany na Furcha jeho bekhendový pokus orazítkoval břevno!

53:41
    Obrovská možnost hostů! Kupec přihrával zpoza branky před ní, kde stál ke střele připravený Pavel, jehož střelu ale zneškodnil Koutský.

50:46
    S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Dalším potrestaným je Husák, jenž dostal dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Vrchlabí.

49:17
    A další součastné vyloučení. Vlček (BER) a Poživil (VRC) inkasovali, stejně jako dvojice před nimi, dvouminutový trest za hrubost. Hraje se stále 4 na 4.

47:36
    Součastně vyloučení Novotný (BER) a Kubeš (VRC), oba dostávají dvouminutový trest za hrubost. 4 na 4.

47:22
    Vrchlabí vstřelilo branku!

A je vyrovnáno! Krásnou střelou od modré, která vymetla pravý horní růžek Furchovy branky se prezentoval TOMÁŠ PÁCAL. Asistence: Martin Filip.

46:46
    Kupec se Švagrovským se dostali do přečíslení 2 na 1, druhý jmenovaný ale zakončil vedle branky Koutského.

37:55
    Dvouminutový trest obdržel Pavel za krosček.

36:20

Ale hosté jdou bleskově znovu do vedení! Tvrdá rána JANA RUDOVSKÉHO z prostoru mezi kruhy nad beton Koutského končí v síti. Asistence: Dominik Pacovský.

35:54

Domácí celek se dočkal vyrovnání! Úspěšným střelcem je ŠTEFAN RUSNÁK, který se prosadil z nenápadné akce, když zpoza branky zakončil mezi betony Furcha, jemuž propakl puk až za čáru. Asistence: Martin Filip.

31:10
    První vyloučení na straně hostujícího celku. Potrestán je Rudovský, který si na trestné lavici posedí dvě minuty za hrubost.

27:28
    Mezi kruhy se ve výborné pozici ocitl Filip, který si udělal prostor pro blafák, s nímž ale na Furcha nevyzrál.

25:41
    Druhé vyloučení utkání, druhé na straně domácích. Hříšníkem se stal Kubeš, jenž byl potrestán dvěma minutami za hru vysokou holí.

13:05
    První vyloučení dnešního střetnutí. Dvouminutový trest vyfasoval Urban za zdržování hry.

12:51

A hosté zasazují překvapivý úder. Z ukázkově vyřešeného přečíslení 2 na 1 se přesně trefil DAVID TŮMA. Asistence: Jaroslav Hafenrichter.

4:44
    Hubáček s Beckem se dostali do přečíslení 2 na 1, první jmenovaný ale dobře vypadající situace vyřešil špatně. Zakončil do obránce hostů.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 36. Rusnák (Filip), 48. Pácal (Filip) - 13. Tůma (Hafenrichter), 37. Rudovský (Pacovský)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Mocek, Hanzl, Čížek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Urban, Hubáček, Beck - Bezouška, Zíma, Drábek.
    Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Nedvěd, Husák, Jelínek, Růžička, Jebavý, Látal, Malý, Hertl - Kupec, Švagrovský, Vlček, Pavel, Besser, Novotný, Pacovský, Hašek, Rudovský, Tůma, Hafenrichter, Žálčík.

Rozhodčí: Vampola - Reich, Svoboda